Databáze českého amatérského divadla

Videa: Prostějov, LD Starost, Uforín a Dišperanda, CP Divadelní Třebíč 2000


Loutkové divadlo Starost Prostějov, Alois Gallat: Uforin a Dišperanda. Úprava a režie Ivan Čech, scénografie a kostýmy Jitka Tláskalová j.h., hudba Tomáš Zelený. Obnovená premiéra 1997.
Hrají Alice Richterová nebo Ivana Čevelová (Krištofa), Tomáš Zelený (Amidor), Dana Bräuerová (Dišperanda), David Eyer nebo Pavel Urbanovský (Uforin), Martin Mejstřík (Pimprle), Ivan Čech (Mefistafl, Tlakeles) a Pavel Pokorný (Latikus).

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 21. 5. 2000
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 00:29:46

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Související Obrázky

Prostějov, Starost, Uforin a Dišperandam - program
Prostějov, Starost, Uforin a Dišperandam - program, 1997


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Prostějov, Starost, Uforin a Dišperandam - program, 1997
Prostějov, Starost, Uforin a Dišperandam - program