Databáze českého amatérského divadla

Videa: Neratovice, Havlíček, Generálka, CP Jiráskův Hronov 1996


Divadelní soubor Havlíček Neratovice, Jiří Hubač: Generálka (monolog Josefiny). Režie Milan Šára. Hraje Marie Živná.
Záznam vystoupení na 66. Jiráskově Hronově, celostátní mezidruhové přehlídce amatérského divadla s účastí zahraničních souborů, 1996. Monolog byl součástí Večera finalistů SČDO ´96 (Bratři Čapkové a ochotníci), jehož program byl sestaven z doporučených vystoupení z národního kola soutěže divadelních monologů a dialogů Pohárek SČDO v Přerově.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 4. 8. 1996
Místo pořízení: Malý sál Jiráskova divadla v Hronově
Délka záznamu: 00:07:04

Související Obrázky

Marie Živná, monolog Josefíny z Hubačovy hry Generálka, Večer vítězů Pohárku SČDO, JH 1996


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Marie Živná, monolog Josefíny z Hubačovy hry Generálka, Večer vítězů Pohárku SČDO, JH 1996