Databáze českého amatérského divadla

Videa: Trnava, DISK, Carravana alebo Noc dlhých rypákov, CP Jiráskův Hronov 1994


Divadelní soubor DISK Trnava, Slovensko, Dušan Vicen a kolektiv: Carravana alebo Noc dlhých rypákov. Režie Dušan Vicen, režijní spolupráce Blaho Uhlár, kostýmy Zuzana Piussi, hudba Ľubomír Burgr s použitím skladeb jiných autorů.
Hrají: Klaudia Benkovská, Milan Brožák, Daniela Gudabová, Pavel Lančarič, Aneta Knapová, Jozef Knap, Táňa Michalová, Martina Niedlová, Ján Rampák a Judita Takáčová.
Záznam představení na 64. Jiráskově Hronově, scénické žatvě českého amatérského divadla s účastí zahraničních souborů1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 6. 8. 1994
Místo pořízení: Jiráskovo divadlo v Hronově
Délka záznamu: 01:01:25

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':