Databáze českého amatérského divadla

Videa: Liberec, Naivní divadlo, Alibaba a čtyřicet loupežníků, CP FEMAD Libice nad Cidlinou 1996


Naivní divadlo Liberec, Iva Peřinová: Alibaba a čtyřicet loupežníků. Režie Tomáš Dvořák j.h., výprava Ivan Nesveda j.h., hudba Jiří Koptík.
Hrají: Jiří Švec (Alibaba), Zuzana Schmidová (Zubaida / 1. soused), Zdeněk Peřina (Kásim / Hńup), Helena Fantlová (Mardžána), Petr Pešek (Náčelní / Bum / 2. soused).
Záznam představení na 24. ročníku FEMAD, festivalu a dílně divadla pro děti v Libici nad Cidlinou 1996.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 14. 9. 1996
Místo pořízení: Kulturní dům Libice nad Cidlinou
Délka záznamu: 00:53:07

Související Osobnosti

Související Organizace

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':