Databáze českého amatérského divadla

Videa: Karlovy Vary, Znovu Jen tak, Mythus Eloa, CP Divadelní Třebíč 1996


Divadélko Znovu Jen tak Karlovy Vary, Jaroslav Vrchlický: Mythus Eloa. Dramaturgie a režie Majka Kotisová, scéna Majka Kotisová a kolektiv souboru, zpěv a zvukomalba Ondřej Bednář a Lada Dostálová.
Hrají: Ondřej Bednář (Kain), Lukáš Jůza (Nero / Satan), Petr Novotný (Pegelin / Sofista / Jidáš), Lada Dostálová (Eklektik), Zuzana Kšírová (Nechassina), Linda Hynková (Kleopatra), Barbora Uchytilová (Eloa).
Záznam představení na 5. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1996.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 17. 5. 1996
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:02:42

Související Ročníky přehlídek

Související Obrázky

Karlovy Vary, Divadélko znovu Jen tak, Mythus Eloa, JH 1996
Karlovy vary, Jen tak, Mythus Eloa, WP 1996


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Karlovy Vary, Divadélko znovu Jen tak, Mythus Eloa, JH 1996
Karlovy vary, Jen tak, Mythus Eloa, WP 1996