Databáze českého amatérského divadla

Texty: CHRISTOV, Petr: Kostelecký kostlivec aneb Mezi pohádkou a nahotou - Dekalog: Svatyně. Amatérská scéna 2010, č. 2, s. 37 - 38.

Přehlídka také nabídla dva velmi krátké, leč v obou případech inspirativní zážitky. Náchodský DRED nechal své diváky jednoho po druhém dojít do nedalekého kostela a uvnitř sakrálního prostoru jim poskytl prostor pro chvilkové zastavení dechu a tiché vybočení z běhu okolního světa. Dekalog: Svatyně je prožitkem bytostným a individuálním, sdíleným v lidském kruhu, přičemž ti okolo nejsou již ani herci, ale těmi, kdo sdílejí s námi daný okamžik. Takováto zastavení jsou bezesporu očistná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':