Databáze českého amatérského divadla

Videa: Boleradice, bří Mrštíků, Paní ministrová, CP KDP Vysoké n. Jiz. 1998


Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice, Bronislav Nušič: Paní ministrová. Režie Alena Chalupová a kolektiv souboru, návrh scény Alena Chalupová. Hrají Stanislav Hartman (Sima Popovič, ministr), Alena Chalupová (Živka, jeho žena), Ilona Pelikánová (Dara, jejich dcera), Marek Koráb (Raka, jejich syn), Radek Omasta (Čeda, zeť), Zbyněk Háder (Vasa, příbuzný), Libuše Hřibová (Savka, příbuzná), Jan Koráb (Dr. Ninkovič, sekretář z ministerstva zahraničí), Antonín Koráb (Rysta Todorovič, obchodník s kůžemi), Stanislav Rauš (Pera, písař z ministerstva), Marie Sokolářová (Nada Stefanovičová, bývalá ministrová), Hana Korábová (Anka, služebná), Bořivoj Veselý (Sluha z ministerstva), Miroslav Vašíček (Strážník) a Jaroslav Tralida (Učeň z tiskárny).
Záznam představení na XXIX. Národní přehlídce venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 14. 10. 1998
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 1:54:17

Související Obrázky

Boleradice, DS bratří Mrštíků, Paní ministrová, CP KDP Vysoké n. Jiz. 1988
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Paní ministrová, CP KDP Vysoké n. Jiz. 1988


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Paní ministrová, CP KDP Vysoké n. Jiz. 1988
Boleradice, DS bratří Mrštíků, Paní ministrová, CP KDP Vysoké n. Jiz. 1988