Databáze českého amatérského divadla

Organizace: Rokycany, Okresní kulturní středisko 1957-1990 / Okresní osvětový dům

Rok založení: 1957
Rok ukončení činnosti: 1990
1976 - začátkem října - uspořádalo OKS a OD u příležitosti kulturních slavností okresu loutkářskou přehlídku. Zabezpečoval ji domácí soubor, členský kolektiv SČDO.
Bibliografie:
Amatérská scéna 1977, č. 2, s. 20.
Archivy:
Název fondu (sbírky): Okresní kulturní středisko Rokycany
Časový rozsah: 1957-1990
Metráž: 14,32 bm (z toho nic není zpracováno)
Původce fondu (sbírky): Okresní osvětový dům a Okresní kulturní středisko Rokycany, Okresní kulturní středisko Rokycany (zrušeno 31.8.1990 rozhodnutím rady ONV v Rokycanech 15.3.1990)
Tematický popis: Spisy OKS (různé), zprávy o osvětové činnosti v okrese, kulturní soutěže, ZUČ, zprávy o činnosti a j. 59 malých a 69 velkých kotoučů šestnáctimilimetrových filmů, 1 osmnáctimilimetrová filmová kronika okresu; 885 ks barevných a černobílých diapozitivů.
Archivní pomůcky: nejsou

Související Organizace

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':