Databáze českého amatérského divadla

Osobnosti: VÉVODA, Zdeněk, Olomouc

Režisér a herec Slovanského tyátru Olomouc, studentského divadelního souboru Slovanského gymnázia v Olomouci.

2010 - Hynek Skoták (dramatizace povídky Joakima Ericssona): Poslední sen Olleho Johanssona. Režie Zdeněk Vévoda.
2011 - Bratři Mrštíkové, Zdeněk Vévoda: Maryša L.P. 2011. Úprava a režie Zdeněk Vévoda. Účast na KP Valašské křoví Slavičín, čestné uznání Zdeňku Vévodovi za režii a souboru za inscenaci, cena souboru za herectví - doporučení na CP Divadelní Děčín. Účast na CP Divadelní Děčín, cena souboru za inscenaci a Zdeňku Vévodovi za úpravu a režii - nominace na CP Jiráskův Hronov. Účast na CP Jiráskův Hronov. Účast na přehlídce Klášterecké divadelní žně.
2014 - William Shakespeare, Zdeněk Vévoda: *O*EO A *U*IE (Reader's digest slavné tragédie v netradicním divadelním aranžmá). Režie Zdeněk Vévoda. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín - čestné uznání Zdeňku Vévodovi za režii a cena souboru za inscenaci - nominace na CP Piknik Volyně. Účast na CP Diva­delní Piknik Volyně. Účast na FEMAD, Poděbrady - nejlepší inscenace a cena tisku, cena divadelních klubů souboru za inspirační inscenační koncepci hry.
2015 - Ladislav Stroupežnický: Naši furianti. Režie Zdeněk Vévoda. Účast na KP Valašské křoví Slavičín - čestné uznání Zdeňku Vévodovi za úpravu a režii a souboru za inscenaci - nominace na CP Divadelní Piknik Volyně. Účast na CP Diva­delní Piknik Volyně - cena Zdeňku Vévodovi za dramatickou úpravu. Účast na Činoherní klub uvádí, Praha. Účast na CP FEMAD Poděbrady - cena diváků, cena divadelních klubů Zdeňkovi Vévodovi za dramaturgickou a režijní koncepci.

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':