Databáze českého amatérského divadla

Ročníky přehlídek: Písek, Šrámkův Písek

Přehlídka: Písek, Šrámkův Písek, CP
Ročník: 9
Rok: 1965
Začátek: 2009
V roce 1965 byl Šrámkův Písek celostátní přehlídkou tzv. estrádních a kabaretních skupin.v roce 1965 byl Šrámkův Písek celostátní přehlídkou tzv. estrádních a kabaretních skupin.
Účast souborů:
Praha-Žižkov, INKLEMO, Bárta: Jak se chodí za holkama

Kutná Hora, SVVŠ, 1965 Uč se, dítko, moudrým býti - svěží studentské pásmo z písniček a scének vlastních i cizích, začátečníci, kteří znali míru, nic nepředstírali, získali na 9. Šrámkově Písku diplom za renesanci studentského humoru

Brandýs nad Labem, SATURN: A Z konstanta =, napsal a hudbu složil J. Brabec, režie Radka Brabcová a J. Smetana, scéna V. Dobřichovský. Účast na 9. ŠP, cena Jindřichu Brabcovi za hudbu.

Jaroměř, vojenský soubor Mim, Nekrolog za strýčka Bubyho (Matějka).

Jindřichův Hradec, SVVŠ, Uč se, dítko, moudrým býti
Bibliografie:
BOŠEK, Pavel: Devátý ŠP. AS 1965, č. 8.

VEDRAL, Jaroslav: Hrajeme si na Písku. AS 1965, č. 8.

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':