Databáze českého amatérského divadla

Ročníky přehlídek: Libochovice, Libochovické divadelní léto

Přehlídka: Libochovice, Libochovické divadelní léto
Ročník: 50
Rok: 2007
Začátek: 24.5.2007
Konec: 22.6.2007
Nesoutěžní nepostupová přehlídka zajímavých divadelních inscenací.
Účast souborů:
Vítězné představení:
Padlo mnoho ocenění, ale na plné čáře zvítězil DS Jiřího Voskovce Sázava s představením Balada pro banditu a získal tak hlavní cenu za nejlepší inscenaci a putovní pohár MÚ Libochovice. Halina Brošová získala Cenu Lotara Sedláka - za nastudování pěvecké složky, Oldřich Randula Cenu Vladislava Kaspara za nejlepší mužský herecký výkon a Martin Mika, Michaela Smržová, Jiří Janoušek, Kamil Kuchler a Luboš Malý byli za svůj výkon v této hře oceněni čestnými uznáními.
Bibliografie:
PŮLSTOLETÍ s divadlem (a to i v domově důchodců). O historii, současnosti i budoucnosti Libochovického divadelního léta si s prezidentkou DS Scéna Alenou Burdovou povídal v předvečer letošního ročníku (24.5.-22.6.2007) člen souboru Jan Pokorný. AS 2007, č. 3, s. 69-71.

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':