Databáze českého amatérského divadla

Ročníky přehlídek: Hronov, Jiráskův Hronov

Přehlídka: Hronov, Jiráskův Hronov, CP
Ročník: 88
Rok: 2018
Začátek: 3.8.2018
Konec: 11.8.2018
Festival amatérského divadla s mezinárodní účastí - celostátní mezidruhová přehlídka amatérského divadla s mezinárodní účastí, nesoutěžní přehlídka otevřená všem divadelním druhům, žánrům, nejrůznějším inscenačním postupům, stylům a poetikám.

Pořádají NIPOS-ARTAMA Praha a město Hronov z pověření a za ekonomického přispění Ministerstva kultury a ve spolupráci těchto institucí: Amatérská divadelní asociace, Česká sekce UNIMA, České středisko AITA/IATA, Klub přátel umění v ČR, Kulturní a informační středisko Hronov, Společnost Amatérské divadlo a svět, Svaz českých divadelních ochotníků a Volné sdružení východočeských divadelníků. Kulturní a informační středisko Hronov je místním pořadatelem a nositelem grantů. Jiráskův Hronov je zařazen mezi stěžejní akce Královéhradeckého kraje.

Divadelní program JH se skládá z hlavního a doprovodného programu.
Hlavní program Jiráskova Hronova 2018 bude stanoven na základě nominací vzešlých z výsledků klíčových celostátních přehlídek.
Doprovodný divadelní program vybírají pořadatelé z doporučení z celostátních přehlídek nerealizovaných v hlavním programu.
Účast souborů:
Praha, Zpátečníci - ZUŠ Štítného, podle předlohy Kateřiny Tučkové soubor: Gerta S., r. Ivana Sobková.

Brno, VTAHU - SVČ Lužánky, předloha Jan Burian: Návrat nežádoucí, r. Marie Bravencová a Petr David.

Plzeň, Loutkové divadlo V Boudě, Vladimír Pech: No, to dá rozum..., r. Vladimír Pech.

Mladá Boleslav, Divadýlko na dlani, Petr Matoušek: Všichni jsme herci aneb Co by kdyby, r. Petr Matoušek.

Plzeň, Rámus, Zdena Vašíčková a soubor: Vox populi, r. Zdena Vašíčková.

Žamberk, MajTO - ZUŠ Petra Ebena, Karel Šefrna, literární předloha Oscar Wilde: Šťastný princ, r. Olga Strnadová.

Jaroměř, JakKdo - ZUŠ F. A. Šporka, Barbora Maksymovová, literární předloha povídka R. Bradburyho Kosa: Asi jsme špatně odbočili..., r. Barbora Maksymovová a Jarka Holasová.

Karlovy Vary, Divadlo Dagmar, literární předloha Lukáš Beneš, Sokolov: Prostory I. - Sokolov, r. Hana Franková.

Ostrava, ZDIVIDLA - LDO ZUŠ Edvarda Runda, Tereza Agelová a soubor: Už brzy dozpívám, r. Tereza Agelová.

Blok - Tanec, tanec... a pantomima - účinkují:
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TaPS Magdaléna, dle knihy Elizabeth Subercaaseauxové Robert Schumann – Hudba pro Kláru: Hudba pro kláru.
Jaroměř, TS Flash, Sním, že se navracím.
Ústí nad Labem, Pantomima neslyšících S. I., Zvířátko.
Jaroměř, TS Flash, Vydry vesmíru.
Rychnov u Jablonce nad Nisou, TaPS Magdaléna, Neustupujte, myslíme příliš a cítíme málo!
Praha 8, ZUŠ Klapkova, Odesláno!
Postřelmov, K.L.id, Zaneprázdněnou klenbou duše nevidět sebe.
Jaroměř, Flash TJ Sokol, Padlí.
Klášterec nad Ohří, Legarmm, podle básně O Neapoli od Ivana Wernische: Plynutí.

Praha, Ty-já-tr/HROBESO, Michał Walczak: Amazonie, r. Radek Šedivý.

Ostrava, Statické divadlo, Jakub Tichý: Útěk, r. Jakub Tichý.

Most, Stinné stránky - ZUŠ F. L. Gassmanna, Miloš Macourek: Hra na Zuzanku, r. Pavel Skála.

Island, Reykjavík, “Leikfélag Hafnarfjarðar”, Král Ubu / Ubu Roi, r. Ágústa Skúladóttir.

Praha, Divadlo MÁJ, Gabriela Preissová: Její pastorkyňa, r. Jaroslav Kodeš.

Ostrov, HOP-HOP - Základní umělecká škola, Irena Konývková: Běž, chlapče, běž /Nechci, abyste mě litovali, to je k ničemu/, r. Irena Konývková.

Český Krumlov, DěS, Malá a Velká, Marta Hermannová, Veronika Holcová: Ukradená krev, r. Marta Hermannová, Veronika Holcová.

Praha 5, Taneční studio Light při ZUŠ Na Popelce, Lenka Tretiagová podle předlohy Karla Poláčka: Bylo nás pět, r. Lenka Tretiagová. Premiéra

Pardubice, Divadlo Exil, Kuřačky a spasitelky, r. Ladislav Špiner.

Brno, Divadelní studio "V", Grönholmova metoda, r. Adam Doležal j. h. Představení je ze zdravotních důvodů člena souboru ZRUŠENO!

Praha-Hradčany, Relikty hmyzu, [[ WAR-IN-PROGRESS ]] ch2v5. Náhradní představení za Grönholmovu metodu.

Suchdol, Suchdolský divadelní spolek SUD, Cvrčci na motivy románu Julese Vernea: Honba za meteorem, r. Lenka Cvrčková. Představení je ze zdravotních důvodů členky souboru ZRUŠENO! Náhradní představení se nepodařilo zajistit.

Slovensko, Partizánske, Divadlo mladých Šesť Pé, kolektív Šesť Pé: Svetlo je jako voda, r. kolektív Šesť Pé.

Kladno, Divadélko U Zvonu, Jáchym Kučera a Lydie Šafářová: Ezopovo zvířectvo, r. Jáchym Kučera a Lydie Šafářová.

Dobřichovice, Dobřichovická divadelní společnost, Ray Cooney: Peklo v hotelu Wesminster, r. Petr Říha.

Volyně, VODVAS (Volyňské divadelní studio), Jean Dell, Gérald Sibleyras: Ať žijou Hoštice, r. Jaroslav Kubeš.



Doprovodný program:

Martin Hak - Sedm synů.

Praha, Divadlo DISK, A. Klimešová, B. Jedinák, K. Fleková, M. Zika a kolektiv: Barunka is leaving, r. Anna Klimešová.

Ostrava, Stará aréna, Bílá velryba, r. Pavel Gejguš.

Praha, Divadlo ANFAS, Evžen Oněgin, r. Pavel Khek. (Profi soubor)

Brno, Divadlo Hysterie, Štěpán Gajdoš - Pohádky z kufru.

Brno, Divadlo Hysterie, Štěpán Gajdoš - Kouzelnická show pro děti.

Hosín, Divadlo Víti Marčíka, O Zlatovlásce, r. Vítězslav Marčík.

Hosín, Divadlo Víti Marčíka, Labyrint světa, r. Vítězslav Marčík.

Praha, 3D Company, Dobrý proti severáku, r. Martin Vokoun.

Itálie, DIMIDIMITRI, CHEZ DIMI.

Hradec Králové, Divadlo U staré herečky, Zvířátka a loupežníci, r. Jiří Vyšohlíd.

Rakovník, Loutkářský spolek Před Branou, O třech čunících, r. Zdeněk Turek.

Praha 5, Taneční studio Light při ZUŠ Na Popelce, DIVSE.

Libice nad Cidlinou, DS Vojan, Pohádky do Hajan (pohádky "O třech loupežnících" a "O rybáři a rádci" doplněné písničkami), r. Tomáš Čivrný.

Kejklíři Ovce - žonglérské a kejklířské vystoupení, r. Daniel Parobek, Ondřej Lechnýř.

Martin Hak - Pavouk a tanečnice.

Kuks, Geisslers Hofcomoedianten, Michna: Loutna CZ, r. Petr Hašek.

Praha, Divadlo Kámen, Mary Shelley: OK plus F, r. Petr Odo Macháček.



Volný program:

Hronov, DS Jiráskova divadla, William Shakespeare: Sen noci svatojánské, r. Miroslav Lelek.

Karlovy Vary, Studio divadla Dagmar, podle knihy Natalie Gorbaněvské Poledne: Osm statečných, r. Hana Franková.

Kroměříž, Divadelní spolek Kroměříž, Ira Levin: Veroničin pokoj, r. Ladislav Kolář.

Úpice, Spolek divadelních ochotníků A. Jiráska, úprava Josef Krofta, Jiří Vyšohlíd, Miloslav Klíma, Petr Matásek: Prodaná nevěsta, r. Vladimír Hetflejš.

Praha, LaPardon, Georges Feydeau: Dámský Krejčí, r. Martin Vokoun, Diana Šoltýsová, Jaroslava Košková / Lucie Volhejnová.

Brno, Fakultní divadelní spolek právnické fakulty Masarykovy univerzity, Návštěva staré dámy, r. Markéta Štěpáníková, Nikola Honzová.

Slovensko, DS Lunetrdlo – Ĺupčiansko netradičné divadlo, Jaroslav a Jakub Janíček: Obvoďák, r. Jaroslav a Jakub Janíček.

Brno, Tamti impro, Esence.

Lázně Toušeň, Divadelní spolek, Terry Prachett: Mort.
Lektoři:
ZEMANČÍKOVÁ, Alena, Mgr.
BERGMAN, Aleš, Mgr., Ph.D.
SCHEJBAL, Milan, Doc., Mgr.
ZAHÁLKA, Michal, Bc.
Paralelní akce:
Osudové ročníky - beseda s Milanem Uhdem.

Semináře:
5P 45 jako PĚT P pro 45 aneb Prostor – Pohyb – Partner – Promluva – Příběh, HANA FRANKOVÁ.
AP jako AKCE (V) POHYBU, JAN HNILIČKA.
B jako DĚTSKÝ SEMINÁŘ „BAMBINI“, LENKA BÓROVÁ (Itálie).
DK jako DISKUSNÍ KLUB, MARTIN VOKOUN.
DM jako DIVADLO MÍSTA A PAMĚTI, ROMAN ČERNÍK.
G jako GROTESKA, MICHAL HECHT A ŠTĚPÁNKA ELGROVÁ.
HD jako HLAS A INTERPRETACE V HUDEBNÍM DIVADLE, JÁN HYŽA.
HM jako HERECKÁ MASKA A SVOBODA NA JEVIŠTI, ŠTĚPÁN PÁCL.
IMPRO jako IMPROVIZACE PROSTŘEDKEM, NIKOLI CÍLEM, LUDĚK HORKÝ.
M jako MINIMALISMUS, PETR MACHÁČEK A ZDEŇKA BRYCHTOVÁ.
PPP jako PÍŠU, PÍŠEŠ, PÍŠEME aneb AUTORSKÉ DIVADLO A JEHO REALIZACE, JAROMÍR HRUŠKA.
R jako RYTMUS V PROSTORU A ČASE (hudebně pohybový seminář), JARMILA PARČIOVÁ.
V jako VÝTVARNÁ SLOŽKA DIVADLA, KATEŘINA BARANOWSKA.
PC jako PROBLÉMOVÝ CLUB - je veřejným diskusním fórem, bude realizován formou rozpravy – disputace čtyřčlenného lektorského týmu: MgA. Alena Zemančíková, Doc. Mgr. Aleš Bergman, Ph.D., Doc. Mgr. Milan Schejbal, Michal Zahálka.
Jak se v amatérském divadle vypořádat s autorskými právy - JUDr. Jiří Srstka.
Bibliografie:
Amaterská Scéna: Nabídka seminářů Jiráskova Hronova 2018. (vz texty)
http://www.amaterskascena.cz/clanek/nabidka-seminaru-jiraskova-hronova-2018-drvc4.html

Amaterská Scéna: Program 88. Jiráskova Hronova. AS 27.7.2018. (viz Texty)
http://www.amaterskascena.cz/clanek/program-88-jiraskova-hronova-9pprq.html
zde příloha - http://www.amaterskascena.cz/images/upload/clanky-prilohy/jh-2018-program-y42z7.pdf
též web JH - https://storage.cinemaware.eu/1170/295/HLAVNI PROGRAM PRO TISK.pdf

Web JH: Jiráskův Hronov 2018 - doprovodný program. (viz Texty)
https://storage.cinemaware.eu/1170/295/Hronoff - doprovodny program JH 2018.pdf

Jiráskův Hronov 2018 - program a doprovodný program, plakát - viz Přílohy.

Informace o jednotlivých inscenacích a souborech na webu divadelního festivalu Jiráskův Hronov 2018:
http://www.jiraskuvhronov.eu/

Jiráskův Hronov 2018 - Zpravodaj č.1 - 9 - viz Přílohy.
na adrese http://www.jiraskuvhronov.eu/page/12836/88-jh

Amaterská Scéna: 88. Jiráskův Hronov v plném proudu (2018). AS-přehlídky, 4.8.2018.
Na adrese: http://www.amaterskascena.cz/clanek/zpravodaj-jiraskova-hronova-04l3q.html
jsou jako přílohy denně čerstvá jednotlivá čísla zpravodajů.

Jiráskův Hronov 2018 - facebook
https://www.facebook.com/jiraskuv.hronov/
Poznámka:
Kontakty
Program: Jan Julínek, mobil 603 113 222, 775 401 845, e-mail julinek@nipos-mk.cz
Semináře: Simona Bezoušková • telefon 221 507 957 • mobil 775 508 654 nebo 603 584 489 • e-mail bezouskova@nipos-mk.cz
Obor:
činohra
tanec
loutky
poezie
alternativní
pro děti a mládež
Druh přehlídky:
systémová, postupová
Typ přehlídky:
celostátní
s účastí ze zahraničí

Související Soubory

Související Přehlídky

Související Pojmy

Související Obrázky

Brno, Pantomima S.I., Zvířátko, CP Jiráskův Hronov 2018
Brno, SVČ Lužánky, VTAHU, Návrat nežádoucí, CP Jiráskův Hronov 2018
Český Krumlov MAlá a VElká (DěS), Ukradená krev, CP Jiráskův Hronov 2018
Dobřichovice, Dobřichovická divadelní společnost, Peklo v hotelu Westminster, CP Jiráskův Hronov 2018
Frýdek-Místek, Statické divadlo, Jakub Tichý: Útěk, CP Jiráskův Hronov JH 2018
Hronov,  DS Jiráskova divadla, Sen noci svatojánské, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, dětský seminář B jako Bambini Lenky Bórové, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, Jiří Lössl uvádí programový blok Tanec, tanec... a pantomima, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář AP jako Akce (v) pohybu lektora Jana Hniličky, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář DM jako Divadlo místa a paměti Romana Černíka, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář G jako Groteska Michala Hechta a Štěpánky Elgrové, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář PPP jako Píšu, píšeš, píšeme Jaromíra Hrušky, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář R jako Rytmus v prostoru a čase Jarmily Parčiové, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář V jako Výtvarná složka divadla Kateřiny Baranowské, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, Slavnostní zahájení festivalu, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, Slavnostní zakončení festivalu, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, výstava Přelet nad Jiráskovým Hronovem, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, žánrové snímky, CP Jiráskův Hronov 2018
Island, Reykjavík, Leikfélag Hafnarfjarõar, Král Ubu, CP Jiráskův Hronov 2018
Itálie, DIMIDIMITRI, Chez Dimi, CP Jiráskův Hronov JH 2018
Jaroměř, TJ Sokol , Ts Flach, Padlí, CP Jiráskův Hronov 2018
Jaroměř, TJ Sokol, Ts Flach, Sním, že se navracím, CP Jiráskův Hronov 2018
Jaroměř, tj Sokol, Ts Flach, Vydry vesmíru, CP Jiráskův Hronov 2018
Jaroměř, ZUŠ F. A. Šporka, JakKdo, Asi jsme špatně odbočili, CP Jiráskův Hronov 2018
Karlovy Vary, Dagmar, Osm statečných, CP Jiráskův Hronov 2018
Karlovy Vary, Studio divadla Dagmar, Prostory I - Sokolov, CP Jiráskův Hronov 2018
Kladno, Divadélko U Zvonu, Ezopovo zvířectvo, CP Jiráskův Hronov 2018
Klášterec nad Ohří, Legarmm, Plynutí, CP Jiráskův Hronov 2018
Lázně Toušeň, Divadelní spolek, Mort, CP Jiráskův Hronov 2018
Mladá Boleslav, Divadýlko na dlani, Všichni jsme herci, CP Jiráskův Hronov 2018
Most, Stinné stránky, Hra na Zuzanku, CP Jiráskův Hronov 2018
Ostrava-Slezská Ostrava, ZUŠ Edvarda Runda, ZDividla, Už brzy dozpívám, CP Jiráskův Hronov 2018
Ostrov, HOP-HOP, Běž, chlapče, běž, CP Jiráskův Hronov 2018
Pardubice, Exil, Kuřačky a spasitelky, CP Jiráskův Hronov 2018
Partizánske, Divadlo mladých Šesť Pé, Svetlo je ako voda, CP Jiráskův Hronov 2018
Plzeň, DS Rámus, Vox populi, CP Jiráskův Hronov 2018
Plzeň, Loutkové divadlo V Boudě, No to dá rozum, CP Jiráskův Hronov 2018
Postřelmov, taneční soubor K.L.id, Zaneprázdněnou klenbou duše nevidět sebe, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, 3D company, Dobrý proti severáku, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, DISK, Barunka is leaving, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Divadlo ANFAS, Evžen Oněgin, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Divadlo Kámen, OK plus F, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Gaisslers Hofcomoedianten, Loutna CZ, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Geisslers Hofcomoedianten, LoutnaCZ, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Light, Bylo nás pět, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Máj, Její pastorkyňa, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Relikty, [[ WAR-IN-PROGRESS ]]_ch2v4, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Ty-já-tr/HROBESO, Amazonie, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, ZUŠ Klapkova, Odesláno!, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, ZUŠ Štítného, Zpátečníci, Gerta S, CP Jiráskův Hronov 2018
Rychnov u Jablonce n.N, Magdaléna, Hudba pro Kláru, CP Jiráskův Hronov  2018.
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdaléna, Neustupujte, myslíme příliš, CP Jiráskův Hronov 2018
Stráž nad Nežárkou, Chůdadlo, Romeo a Julie, CP Jiráskův Hronov 2018
Volyně,VODVAS, Ať žijou Hoštice!, CP Jiráskův Hronov 2018
Žamberk, ZUŠ Petra Ebena, MajTO, Šťastný princ, CP Jiráskův Hronov 2018


Související Alba

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Hronov,  DS Jiráskova divadla, Sen noci svatojánské, CP Jiráskův Hronov 2018
Stráž nad Nežárkou, Chůdadlo, Romeo a Julie, CP Jiráskův Hronov 2018
Karlovy Vary, Dagmar, Osm statečných, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, ZUŠ Štítného, Zpátečníci, Gerta S, CP Jiráskův Hronov 2018
Brno, SVČ Lužánky, VTAHU, Návrat nežádoucí, CP Jiráskův Hronov 2018
Plzeň, Loutkové divadlo V Boudě, No to dá rozum, CP Jiráskův Hronov 2018
Mladá Boleslav, Divadýlko na dlani, Všichni jsme herci, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, DISK, Barunka is leaving, CP Jiráskův Hronov 2018
Plzeň, DS Rámus, Vox populi, CP Jiráskův Hronov 2018
Žamberk, ZUŠ Petra Ebena, MajTO, Šťastný princ, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Divadlo ANFAS, Evžen Oněgin, CP Jiráskův Hronov 2018
Jaroměř, ZUŠ F. A. Šporka, JakKdo, Asi jsme špatně odbočili, CP Jiráskův Hronov 2018
Ostrava-Slezská Ostrava, ZUŠ Edvarda Runda, ZDividla, Už brzy dozpívám, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, Jiří Lössl uvádí programový blok Tanec, tanec... a pantomima, CP Jiráskův Hronov 2018
Jaroměř, TJ Sokol , Ts Flach, Padlí, CP Jiráskův Hronov 2018
Jaroměř, TJ Sokol, Ts Flach, Sním, že se navracím, CP Jiráskův Hronov 2018
Jaroměř, tj Sokol, Ts Flach, Vydry vesmíru, CP Jiráskův Hronov 2018
Postřelmov, taneční soubor K.L.id, Zaneprázdněnou klenbou duše nevidět sebe, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, ZUŠ Klapkova, Odesláno!, CP Jiráskův Hronov 2018
Brno, Pantomima S.I., Zvířátko, CP Jiráskův Hronov 2018
Rychnov u Jablonce nad Nisou, Magdaléna, Neustupujte, myslíme příliš, CP Jiráskův Hronov 2018
Rychnov u Jablonce n.N, Magdaléna, Hudba pro Kláru, CP Jiráskův Hronov  2018.
Klášterec nad Ohří, Legarmm, Plynutí, CP Jiráskův Hronov 2018
Karlovy Vary, Studio divadla Dagmar, Prostory I - Sokolov, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Ty-já-tr/HROBESO, Amazonie, CP Jiráskův Hronov 2018
Frýdek-Místek, Statické divadlo, Jakub Tichý: Útěk, CP Jiráskův Hronov JH 2018
Most, Stinné stránky, Hra na Zuzanku, CP Jiráskův Hronov 2018
Island, Reykjavík, Leikfélag Hafnarfjarõar, Král Ubu, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, 3D company, Dobrý proti severáku, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Máj, Její pastorkyňa, CP Jiráskův Hronov 2018
Ostrov, HOP-HOP, Běž, chlapče, běž, CP Jiráskův Hronov 2018
Český Krumlov MAlá a VElká (DěS), Ukradená krev, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Light, Bylo nás pět, CP Jiráskův Hronov 2018
Pardubice, Exil, Kuřačky a spasitelky, CP Jiráskův Hronov 2018
Itálie, DIMIDIMITRI, Chez Dimi, CP Jiráskův Hronov JH 2018
Partizánske, Divadlo mladých Šesť Pé, Svetlo je ako voda, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Gaisslers Hofcomoedianten, Loutna CZ, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Geisslers Hofcomoedianten, LoutnaCZ, CP Jiráskův Hronov 2018
Kladno, Divadélko U Zvonu, Ezopovo zvířectvo, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Divadlo Kámen, OK plus F, CP Jiráskův Hronov 2018
Dobřichovice, Dobřichovická divadelní společnost, Peklo v hotelu Westminster, CP Jiráskův Hronov 2018
Lázně Toušeň, Divadelní spolek, Mort, CP Jiráskův Hronov 2018
Volyně,VODVAS, Ať žijou Hoštice!, CP Jiráskův Hronov 2018
Praha, Relikty, [[ WAR-IN-PROGRESS ]]_ch2v4, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář AP jako Akce (v) pohybu lektora Jana Hniličky, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář DM jako Divadlo místa a paměti Romana Černíka, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář G jako Groteska Michala Hechta a Štěpánky Elgrové, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář PPP jako Píšu, píšeš, píšeme Jaromíra Hrušky, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář R jako Rytmus v prostoru a čase Jarmily Parčiové, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, seminář V jako Výtvarná složka divadla Kateřiny Baranowské, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, dětský seminář B jako Bambini Lenky Bórové, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, žánrové snímky, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, Slavnostní zahájení festivalu, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, Slavnostní zakončení festivalu, CP Jiráskův Hronov 2018
Hronov, výstava Přelet nad Jiráskovým Hronovem, CP Jiráskův Hronov 2018