Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Databáze českého amatérského divadla

Soubory: ZUŠ, BTV / DBD / NN Nikdo neví / Pod čepicí / Pod kloboukem / Překvapení / Překvapený štrúdl / Pufry / Štrůdl / Tak jo! / Tkanička / To vymyslíme zítra… / Za dveřmi / Zip

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2005
Působení: 200x, 201x, 202
SOUBORY ZUŠ Chlumec nad Cidlinou, pedagog Romana Hlubučková

Pod čepicí (2006)
Překvapení (od r. 2009)
Štrůdl (2011)
Překvapený štrúdl (2012)
Pufry (2013)
Zip (2014)
Za dveřmi (2014)
Tak jo! (2015)
Pod kloboukem (2019)
BTV (2020)
Tkanička (2021 - je to takový „babinec“. Holky jsou prima parta, společné chvíle si moc užívají a už se těší na společné hraní!)
NN Nikdo neví (2021 ze spojení skupin Na nervy a Na pohodu)
To vymyslíme zítra… vznikl 14. února 2022 vymyšlením jeho názvu.

2006 - Pod čepicí - Pásmo Kahounových drobniček Pohádky se sluníčkem. Účast KP Dětská scéna, KP loutky.

2007 - Za dveřmi - Romana Hlubučková a kolektiv: O tygříkovi. Účast KP loutky, Hradec Králové. Účast KP Dětská scéna Hradec Králové.

2009 - Pod čepicí - podle Pohádky Tisíce a jedné noci: ... a jedna noc. Účast na KP Dětská scéna, Hradec Králové.

2009 - Čtyřlístek, Překvapení a Pod čepicí - O Káče a čertovi; O panu Šnoufousovi. Účast na KP loutky, Hradec Králové.

2010 - Překvapení - Pavel Šrut: Kočičí král. Účast na KP loutky, Hradec Králové.

2010 - Pod čepicí - podle Eduarda Petišky: O hrbáčovi. Účast na KP loutky, Hradec Králové.

2011 - Štrůdl - Bylo-nebylo, r. Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna, Hradec Králové - cena souboru za invenční přístup k ruským lidovým pohádkám.

2011 - Překvapení - Václav Horyna: Jan za chrta dán, r. Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna, Hradec Králové, cena souboru za nekonvenční zpracování - doporučení na Loutkářskou Chrudim. Účast na NP Loutkářská Chrudim - cena za ztvár­nění pověsti. Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha 2012.

2012 - Překvapený štrúdl - Daniela Fischerová: Jak slunko na všechno přišlo, r. Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna Hradec Králové, cena souboru za poetickou výtvarnou koncepci - doporučení na CP Dětská scéna. Účast na CP Dětská scéna, Svitavy. Účast na KP Turnovský drahokam 2013.

2012 - Pufry - kolektiv: PROJEKT 007, r. Petra Hlubučková, Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna Hradec Králové - cena souboru za soustředěnou týmovou práci.

2013 - Pufry - poezie J. Žáčka, M. Kratochvíla, J. Dědečka, P. Šruta, J. Hanzlíka, autorská tvorba: U černého kocoura, r. Petra Hlubučková a Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna a loutky Hradec Králové - cena souboru za tvořivou interpretaci poesie.

2013 - Překvapený štrúdl - O. Wilde: …A klidný bude Canterville, dramatizace, úprava apod. Romana Hlubučková a kolektiv, r. Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna Hradec Králové - cena Lukáši Pavlovi za autorskou hudbu. Účast na KP Turnovský drahokam 2014.

2014 - Pufry - Petra Hlubučková a kolektiv: …dobrou noc!, r. Petra Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna Hradec Králové. Účast na KP Turnovský drahokam 2015 - ocenění souboru za tanečně pohybové pojetí.

2014 - Zip - Jiří Kahoun: Pohádky se sluníčkem, r. Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna Hradec Králové - cena souboru za kolektivní souhru a čestné uznání za inscenaci - doporučení na Dětskou scénu.

2014 - Za dveřmi - J. Thurber, J. Dvořák, P. Šrut: Bajky. Kdo je statečný, r. Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna Hradec Králové. Účast na KP Turnovský drahokam 2015 - doporučení na CP Loutkářská Chrudim - Putovní cena diváka Turnovský drahokam, ocenění souboru za kolektivní tvorbu. Účast na CP Loutkářská Chrudim 2015.

2015 - Za dveřmi - Saki: Nevhodná pohádka?, dramatizace, úprava a režie Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna a KP loutkářská, Hradec Králové. Účast na KP Turnovský drahokam 2016.

2015 - Tak jo! - Pavel Šrut: Jak se vydal Janek za štěstím, dramatizace, úprava a režie Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna a KP loutkářská, Hradec Králové - cena souboru za miniinscenaci - doporučení na Dětskou scénu a doporučení na Loutkářskou Chrudim. Účast na CP Dětská scéna, Svitavy.

2015 - Zip - podle J. Trnky: Kouzelná zahrada, dramatizace, úprava a režie Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna a KP loutkářská, Hradec Králové.

2016 - Překvapený štrůdl - kolektiv souboru: Papír, papír, papír. Účast na KP Turnovský drahokam - ocenění za rozvíjení fantazie při práci s papírem. Účast na CP Loutkářská Chrudim - doplňkový program.

2016 - Zip - pověst v úpravě V. Horyny: Jan za chrta dán, úprava a režie: Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna a KP loutkářská, Hradec Králové 2016. Účast na CP Loutkářská Chrudim.

2016 - Za dveřmi - Edvard Lear, přel. Antonín Přidal: Co se stalo u jezera PipIpopl (Velká kniha nesmyslů) ,úprava kolektiv souboru, režie Romana Hlubučková. Premiéra 12. 11. 2016. Účast na KP Turnovský drahokam 2017. Cena za absurdní kolektivní výpověď, doporučení do širšího výběru na LCH. Účast na CP Loutkářská Chrudim 2017.

2017 - Z.I.P - Romana Hlubučková a soubor: Z.I.P. – agentura, režie: Romana Hlubučková. Účast na KP Dětská scéna a KP loutkářská, Hradec Králové 2017. Cena za autorský přístup k inscenaci. Účast na CP Dětská scéna. Účast na KP Turnovský drahokam 2018. Cena souboru za přirozený projev a nadsázku v inscenaci Z.I.P. Agentura. Účast na Hostivařská loutkárna.

2018 - Za dveřmi - Romana Hlubučková: O lidech - v hlavní roli zvířata, podle J. Thurbera Karneval, přel. Radoslav Nenadál, režie Romana Hlubučková. Představení je sestaveno z několika bajek. Premiéra 12. 3. 2018. Účast na KP Turnovský drahokam 2018. Doporučení na CP Loutkářská Chrudim 2018, cena souboru za zpracování společensky závažného tématu v inscenaci O lidech – v hlavní roli zvířata. Účast na KP DIVadelní SEtkání Hradec Králové 2019.

2018 - ZIP - soubor ZIP: Polštářky se zipem, r. Romana Hlubučková a soubor ZIP. Malé autorské představení vypráví o hrách, námluvách, legraci, spolupráci, komunikaci beze slov, rytmu, pocitech…a je již třetím společným vystoupením této skupiny. Účast na KP DIVadelní SEtkání Hradec Králové 2018. Cena souboru za citlivou animaci a kolektivní souhru v inscenaci Polštářky se Zipem. Doporučení na Loutkářskou Chrudim 2018. Účast na CP Loutkářská Chrudim.

2019 - ZIP - soubor, podle lidové pohádky: Zase-zase-zase……., r. Romana Hlubučková. Účast na KP Turnovský drahokam 2019 - doporučení na CP Loutkářská Chrudim 2019, cena za spontánní herecký projev. Účast na CP Loutkářská Chrudim.

2019 - Za dveřmi - soubor: Kamarádi, r. Romana Hlubučková a soubor. Účast na KP Turnovský drahokam 2019 - cena za potřebu sdělení závažného společenského tématu. Účast v Open programu Loutkářské Chrudimi.

2019 - Pod kloboukem - Hana Doskočilová: Jak to chodí u medvědů, režie a dramatizace Romana Hlubučková. Premiéra: 5. 3. 2019. Účast na KP DIVadelní SEtkání 2019 - doporučení na celostátní přehlídku Loutkářská Chrudim, doporučení na celostátní přehlídku dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna 2019. Účast na CP Loutkářská Chrudim.

2020 - BTV - soubor: Pštros. Účast na KP AUDIMAFOR a DIVadelní SEtkání, Hradec Králové - videoprojekce.

2020 - Za dveřmi - soubor: TBA. Účast na KP AUDIMAFOR a DIVadelní SEtkání, Hradec Králové - videoprojekce.

2021 - Pod kloboukem - Romana Hlubučková a soubor: KABARET POD KLOBOUKEM. Účast na KP Turnovský drahokam - ocenění souboru za vytvoření inscenace v době on-line výuky.

2021 - BTV - soubor BTV: MOTÝLEK, ADRENALIN, JABLKO A.... Účast na KP Turnovský drahokam - ocenění souboru za vytvoření inscenace v době on-line výuky.

2021 - Tkanička - první autorské pohybové představení: Pohádkový svět.

2022 - Tkanička - Romana Hlubučková (předloha Jan Kahoun): Když vykoukne sluníčko, r. Romana Hlubučková. Premiéra 14.03.2022. Účast na KP DIVadelní SEtkání, Hradec Králové - doporučení na Loutkářskou Chrudim, nominace na Dětská scéna, Svitavy. Účast na na CP Dětská scéna, Svitavy. Účast na CP Loutkářská Chrudim - cena Romaně Hlubučkové za pedagogicky citlivé vedení souboru.

2022 - To vymyslíme zítra... - Daniela Fischerová: ALE TO SE NESMÍ…, r. soubor. Účast na KP Turnovský drahokam. Doporučení na CP Loutkářská Chrudim. Účast na CP Loutkářská Chrudim.

2022 - Pod kloboukem - K. J. Erben: Štědrý den, r. Romana Hlubučková. Premiéra 16.03.2022. Účast na KP DIVadelní SEtkání, Hradec Králové.

2022 - Nikdo neví - Bajky, r. Kateřina Šarounová & Romana Hlubučková. Premiéra 17.03.2022. Účast na KP DIVadelní SEtkání, Hradec Králové - zde premiéra.

2023 - Za dveřmi, ZUŠ, na motivy divadelní hry W. Shakespeare Hamlet, soubor: KDYSI DÁVNO V DÁNSKÉ ŘÍŠI, r. Kateřina Šarounová a soubor. Účast na KP AUDIMAFOR, Hradec Králové. Účast na KP Turnovský drahokam. Účast na CP Loutkářská Chrudim v Open programu.

2023 - Pod kloboukem, ZUŠ, podle textu Josefa Třešničky, soubor: TRABLE ŠERIFA MÍŠI, r. Romana Hlubučková a soubor.. Účast na KP Turnovský drahokam. Účast na CP Loutkářská Chrudim - čestné uznání souboru za herecké nasazení.

2023 - Tkanička, Romana Hlubučková: Byl jednou malý tygřík, r. Romana Hlubučková. Účast na KP DIVadelní Setkání, Hradec Králové - doporučení na CP Loutkářská Chrudim, doporučení na CP Dětská scéna, Svitavy.

2023 - NN, ZUŠ, soubor: Projekt MOŘE, r. Kateřina Šarounová. Účast na KP DIVadelní Setkání, Hradec Králové.

2024 - Tkanička, Tučňáci v akci. Účast na KP Turnovský drahokam.

2024 - DBD, ZUŠ, M. Kratochvíl: Zlatá rybka, Zajíc a osel, K noze!, režie Romana Hlubučková. Účast na KP DIVadelní Setkání, Hradec Králové.

2024 - Tkanička a NN (Nikdo Neví), Romana Hlubučková, Kateřina Čapková: Mausa Musaka, režie Romana Hlubučková, Kateřina Čapková (Africká pověst Mausa musaka-mrtvá pýcha). Účast na KP DIVadelní Setkání, Hradec Králové - cena za kolektivní souhru.

2024 - Pod kloboukem BTV, ZUŠ, podle povídky Případ Selvinův Karla Čapka, K. Čapková, R. Hlubučková: Sešlost k OSLU, režie Kateřina Čapková, Romana Hlubučková. Účast na KP DIVadelní Setkání, Hradec Králové - cena celému tvůrčímu týmu za dramaturgický přínos k inscenaci.
Bibliografie:
DĚTSKÁ SCÉNA 2007, KP Dětská scéna, Divadlo Jesličky, Hradec Králové – 2007. Divadelní HROMADA IL. jaro 2007, s. 45-50.

EXNAROVÁ, Alena: Loutkářská přehlídka v Jesličkách. Loutkář 2010, č. 3, s. 122 – 124.

EXNAROVÁ, Alena: Loutkářská a dětská divadelní přehlídka Hradec Králové – 13. – 15. 4. 2012 - Jak slunko na všechno přišlo. Deník Dětské scény, č. 0., str. 17, 8.6.2012. (viz Texty)

EXNAROVÁ, Alena: Loutkářská a dětská divadelní přehlídka Hradec Králové – 13. – 15. 4. 2012 - Projekt 005. Deník Dětské scény, č. 0., str. 17, 8.6.2012. (viz Texty)

EXNAROVÁ, Alena: Svitavy, Dětská scéna 2012 - Co den dal - Jak slunko na všechno přišlo. Deník Dětské scény, č. 3., str. 69, 11.6.2012. (viz Texty)

HERZOGOVÁ Eva: HRADEC KRÁLOVÉ 9. - 10. DUBNA 2011 - Bylo – nebylo. Deník Dětské scény č. 0, 10. 6. 2011. (viz Texty)

HERZOGOVÁ Eva: HRADEC KRÁLOVÉ 9. - 10. DUBNA 2011 - Jan za chrta dán. Deník Dětské scény č. 0, 10. 6. 2011. (viz Texty)

CHRISTOV, Petr: Jesličky loutkářům zaslíbené. Loutkář 2009, č. 3, s.126 - 128. foto I. Mičkal.

Chlumec nad Cidlinou, soubor Pod čepicí, ved. Romana Hlubučková, Pásmo Kahounových drobniček Pohádky se sluníčkem.

JOSEPHOVÁ-LUŇÁKOVÁ, Blanka: Loutkářská přehlídka v Divadle Jesličky Hradec Králové 9.–10. 4. 2010. (Viz Texty ObP loutky, HK, 2010.)

LOUTKAŘSKÁ přehlídka 2007 - Program, Výsledky - Divadlo Jesličky, Hradec Králové, 31.3.-1.4.207.

RICHTER, Luděk: Svitavy, Dětská scéna 2012 - Recenze - Jak slunko na všechno přišlo. Deník Dětské scény, č. 3., str. 70 - 71, 11.6.2012. (viz Texty)

SCHEJBALOVÁ, Pavlína: Loutkové divadlo v regionech v sezóně 2008/2009 - Loutkářská přehlídka v Hradci Králové. Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 38 - 44.

ŠEFRNOVÁ, Blanka: Krajská přehlídka dětského divadla Hradec Králové 17. – 18. 4. 2009. Deník Dětské scény Trutnov 2009, č. 0, s. 10 - 12. (Internet http://www.drama.cz/ds/archiv/ds_2009_cislo_0_web.pdf).

Související Texty

Související Ročníky přehlídek

Související www odkazy

Související Obrázky

Chlumec n C,  Tkanička, ZUŠ , Když vykoukne sluníčko, CP LCH 2022
Chlumec n. C.,  To vymyslíme zítra, ZUŠ, Ale to se nesmí, CP LCH 2022
Chlumec n. C., ZUŠ, Překvapený štrúdl, Jak slunko na všechno přišlo, CP Dětská scéna Svitavy 2012
Chlumec n. Cidlinou, ZUŠ, soubor Překvapení, Kočičí král,  2010
Chlumec nad Cidlinou, Překvapení, Jan za chrta dán, 2011
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ Pod čepicí, O tygříkovi, 2006
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ Pod čepicí, O tygříkovi, 2006
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Pod čepicí, 2008
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Pod kloboukem, Jak to chodí u medvědů, CP Loutkářská Chrudim 2019
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Pod kloboukem, Jak to chodí u medvědů, CP Loutkářská Chrudim 2019
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Tak jo!, Jak se Janek vydal za štěstím, CP Dětská scéna Svitavy 2015
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Za dveřmi, Bajky, CP Loutkářská Chrudim 2015
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Za dveřmi, Bajky, CP Loutkářská Chrudim 2015
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Za dveřmi, Co se stalo u jezera Piplpopl, CP Loutkářská Chrudim 2017
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Za dveřmi, Co se stalo u jezera Piplpopl, CP Loutkářská Chrudim 2017
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Zip, Jan za chrta dán, KP Dětská scéna a KP loutkářská Hradec Králové 2016
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Zip, Jan za chrta dán, KP Dětská scéna a KP loutkářská Hradec Králové 2016
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, ZIP, Polštářky se zipem, CP Loutkářská Chrudim 2018
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, ZIP, Polštářky se zipem, CP Loutkářská Chrudim 2018
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, ZIP, Zase-zase-zase, CP Loutkářská Chrudim 2019
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, ZIP, Zase-zase-zase, CP Loutkářská Chrudim 2019


Mapa působení souboru - ZUŠ, BTV / DBD / NN Nikdo neví / Pod čepicí / Pod kloboukem / Překvapení / Překvapený štrúdl / Pufry / Štrůdl / Tak jo! / Tkanička / To vymyslíme zítra… / Za dveřmi / Zip

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ Pod čepicí, O tygříkovi, 2006
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ Pod čepicí, O tygříkovi, 2006
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Pod čepicí, 2008
Chlumec n. Cidlinou, ZUŠ, soubor Překvapení, Kočičí král,  2010
Chlumec nad Cidlinou, Překvapení, Jan za chrta dán, 2011
Chlumec n. C., ZUŠ, Překvapený štrúdl, Jak slunko na všechno přišlo, CP Dětská scéna Svitavy 2012
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Tak jo!, Jak se Janek vydal za štěstím, CP Dětská scéna Svitavy 2015
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Zip, Jan za chrta dán, KP Dětská scéna a KP loutkářská Hradec Králové 2016
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Zip, Jan za chrta dán, KP Dětská scéna a KP loutkářská Hradec Králové 2016
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Za dveřmi, Bajky, CP Loutkářská Chrudim 2015
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Za dveřmi, Bajky, CP Loutkářská Chrudim 2015
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Za dveřmi, Co se stalo u jezera Piplpopl, CP Loutkářská Chrudim 2017
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Za dveřmi, Co se stalo u jezera Piplpopl, CP Loutkářská Chrudim 2017
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, ZIP, Polštářky se zipem, CP Loutkářská Chrudim 2018
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, ZIP, Polštářky se zipem, CP Loutkářská Chrudim 2018
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Pod kloboukem, Jak to chodí u medvědů, CP Loutkářská Chrudim 2019
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, Pod kloboukem, Jak to chodí u medvědů, CP Loutkářská Chrudim 2019
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, ZIP, Zase-zase-zase, CP Loutkářská Chrudim 2019
Chlumec nad Cidlinou, ZUŠ, ZIP, Zase-zase-zase, CP Loutkářská Chrudim 2019
Chlumec n. C.,  To vymyslíme zítra, ZUŠ, Ale to se nesmí, CP LCH 2022
Chlumec n C,  Tkanička, ZUŠ , Když vykoukne sluníčko, CP LCH 2022


(c) NIPOS, Databáze českého amatérského divadla.
Kontakt | GDPR - Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti
Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies, které jsou nezbytné pro jeho provoz, analýzu návštěvnosti a pro součásti webu využívajících tyto služby (např. společnostmi Google a Facebook). Cookies můžete zakázat nebo vymazat v nastavení svého prohlížeče.