Databáze českého amatérského divadla

Soubory: DS Víc než chleba

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2012
Ukončení činnosti / poslední zpráva: 2013
Působení: 201x
Blovice u Plzně, DS Víc než chleba - nový nezávislý divadelní spolek, který se zrodil na Jižním Předměstí.

201x - Nula od nuly - po úspěšném, drsně divadelním exkurzu do školního prostředí v inscenaci Nula od nuly se soubor Víc než chleba vydává do politiky a servítky si rozhodně nebere.

2012 - Jan Pytel, Václav Zelenka: Polis; druhý autorský projekt reaguje na aktuální, nejen plzeňské dění. Život v Polis může být zajímavý a snadný, ale neodvratně vede do záhuby. Každý, kdo vstoupil, si nasadil masku a nebude snadné se jí zbavit, otevřít městskou bránu a opustit místo špíny, přetvářky a lži... Účast na Bechyňském perlení. Účast na ObP Horažďovice odřeknuta. Účast na KP Na hraně, Plasy.

2013 - Jan Pytel: KANCELÁŘ, r. Dalibor Hapl, Jan Pytel, Václav Zelenka. Účast na Na(ne)čisto, Liberec. Účast na KP Na hraně, Plasy. Účast na Perlení, Bechyně.
Bibliografie:
Program Perlení.

Blovice, DS Víc než chleba - www stránky souboru - viz www odkazy.

Související www odkazy

Mapa působení souboru - DS Víc než chleba

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':