Databáze českého amatérského divadla

Soubory: ZUŠ, Klapkova

Stav: aktivní
Působení: 201x
Skupinu tvoří dívky, které navštěvují taneční obor ve II. cyklu a studium pro dospělé a nejen ony... Vede je Mirka Eliášová.
Choreografie je inspirovaná elektroakustickou kompozicí Michala Rataje. Zvuky evokují skleněné střípky, různobarevné světlo, stínohru, odlišné prostory.

2014 - autor hudby Michal Rataj, autor choreografie společná tvorba dívek a Mirky Eliášové: GLASS LIGHT. Účast na CP Tanec, tanec, Jablonec nad Nisou.

2017 - Uzemnění, choreografie soubor. Účast na CP Jiráskův Hronov - BLOK Tanec, tanec… a pantomima.

2018 - ODESLÁNO!, hudba Michal Rataj, text Jaromír Typlt, choreografie společná tvorba. Účast na CP Jiráskův Hronov - BLOK Tanec, tanec… a pantomima. Účast na CP Tanec, tanec, Jablonec nad Nisou.

2018 - Mirka Eliášová a kol.: Svět z papíru. Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha.

Mapa působení souboru - ZUŠ, Klapkova

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':