Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Ochotnický divadelní spolek TJ Sokol

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2015
Působení: 201x, 202x
2015 byl obnoven ochotnický divadelní spolek v Roprachticích.

2015 - 24. 5. - Sál v Roprachticích byl obsazen do posledního místečka, když se v neděli v 15 hodin opět zvedla opona. Na jeviště v hospodě u Tichánků poprvé po 52 letech vystoupili kamarádi, kolegové, lidé různých profesí a také děti. Amatérští herci se poctivě scházeli půl roku a nastudovali divadelní hru Karla Čapka Loupežník v režii Roberta Pechy. Scéna Robert Pecha, Alice Hadačová, Jan Nosek. V hl. rolích hráli: Loupežník: Ondřej Hásek, Mimi: Lenka Pechová, Profesor: Jiří Škuta, Paní: Lenka Hásková, Fanka: Milena Nosková.

2015 - 27. 12. - Jan Werich: Lakomá Barka, pro divadlo upravil: R. Pecha, scéna Pecha, Hadačová, Nosek. Hráli - Barka: Milena Nosková,
Farář: Bohumil Farský, Učitel: Ondřej Hásek, Učitelová: Dana Honců ad. Vypravěč: Judita Šimůnková, na harmoniku hrál Josef Šedivý.

2017 - Robert Pecha: DĚDICTVÍ, ANEB VŠICHNI MOJI POZŮSTALÍ. Účast na KP Josefodolské divadelní jaro - čestné uznání Jiří ŠKUTA za herecký výkon a cena Martin HNYK za herecký výkon.

2018 - Robert Pecha podle pohádky K. J. Erbena: DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ. Účast na KP Josefodolské divadelní jaro - čestné uznání Martin Hnyk za herecký výkon.

2020 - John Chapman, Jeremy Lloyd: (Ne)prodejné manželky, r. Robert Pecha. Účast na KP Lomnice nad Popelkou - čestné uznání Martinu Hnykovi za herecký výkon v roli Normana. 4.10.2020 v KD Slaná (http://www.amaterskascena.cz/kalendar/detail/2267?page=2).
Bibliografie:
Informace pro DČAD Robert Pecha, leden 2016.

Související www odkazy

Související Obrázky

Roprachtice, Sokol, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, KP Josefodolské divadelní jaro 2018


Mapa působení souboru - Ochotnický divadelní spolek TJ Sokol

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Roprachtice, Sokol, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, KP Josefodolské divadelní jaro 2018