Databáze českého amatérského divadla

Soubory: ZŠ, Třeštíci

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2015
Působení: 201x, 202x
Třeštíci při ZŠ Třešť. Třeštíci jsou především žáky ze třídy paní učitelky Kadlecové a pana učitele Vonky.


2017 - podle námětu K. Čapka a Zdeňka Svěráka: Lotrando a Zubejda, ved. Radana Kadlecová. Účast na KP Třešťské divadelní jaro - cena Zuzaně Brabencové za postavu vypravěčky a čestné uznání Jiřímu Bartoňovi za postavu Sultána, Nele Špinarové za postavu Zubejdy a Radaně Kadlecové za scénu. Účast na KP Dětská scéna, Třebíč - čestné uznání.

2018 - Božena Němcová: Popelka. Účast na KP Třešťské divadelní jaro.

2019 - Miloš Kratochvíl: Taneček přes dvě pekla. Účast na KP Třešťské divadelní jaro - čestné uznání Vojtěchu Hynkovi za postavu Káji Fouska a Luboši Vonkovi za aranžmá hudební složky, korepetici a doprovod.

2020 - VEvžen Gogela: Tajemství staré bambitky. Účast na Třešťské divadelní jaro 2020 se nekonala - vzhledem k současné situaci je přehlídka zrušena.

Mapa působení souboru - ZŠ, Třeštíci

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':