Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Drimpo Hus, z.s.

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2018
Působení: 201x
Účelem činností spolku je nastudování činoherních a hudebních divadelních her, improvizačního, pohybového a dramatického ztvárňování vlastních autorských divadelních představení a jejich veřejné prezentace, tedy činnost spočívající v provozování amatérské ho divadla. Činností spolku je pořádání seminářů zaměřených na výuku pohybového a improvizačního divadla. Mgr. PAVLA LOCHMANOVÁ - předseda.


2016 - nové sdružení neorganizovaných třebecovických ocgotníků (zřejmě později Drimpo Hus), Josef a jeho pestrobarevný plášť, r. Pavla Lochmanová. Účast na přehlídce vyspělých DS, XLV. Symposion, Třebechovice.

2018 - Pavla Lochmanová: Anna Marie, r. Pavla Lochmanová. Premiéra 22. dubna 2018 v divadle Drak Hradec Králové. Účast na přehlídce vyspělých DS, XLVII. Symposion, Třebechovice.
Bibliografie:
Dle výpisu z rejstříku - https://rejstrik.penize.cz/06722792-drimpo-hus-z-s

Mapa působení souboru - Drimpo Hus, z.s.

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':