Databáze českého amatérského divadla

Texty: LHOTSKÁ, Jiřina: Dětská scéna Stochov 2009 - Ostrov: Ruby a Garnet. Deník Dětské scény Trutnov 2009, č. 0, s. 4, 5.

Ruby a Garnet, tak se jmenovala inscenace souboru HOP-HOP ZUŠ Ostrov. Inscenace, která přinesla divákům silný divácký a emocionální zážitek stála na věcných, civilních a pravdivých hereckých výkonech dvou mladých protagonistek. Těm se přesvědčivě podařilo sdělit peripetie vztahu dvou sester – dvojčat, kde každá z nich hledá svoji identitu. Silný, přestože na první pohled téměř banální příběh, pro ně vybrala a zdramatizovala Irena Konývková, z knihy J.Wilsonové Dvojčata v průšvihu . Představení nominoval na Dětskou scénu lektorský sbor ve složení Marie Poesová, Eva Venclíková a Jiřina Lhotská.

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':