Databáze českého amatérského divadla

Texty: Ostrožská N. Ves, FEKAR, Vladimír: Zpívající štětky, komická monstra a krvaví hoši v Karolince - O třech motýlcích. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 68 - 69.

Divadlo BLIC Ostrožská Nová Ves se pohádkou O třech motýlcích Andrey Helmichové pokusilo o titul určený pro ty nejmenší děti. Režisérka a zároveň autorka scénáře tak vychovává soubor ke schopnosti interaktivního rozehrávání a kontaktu s divákem. Škoda jen, že prostý příběh o zrození tří motýlků a půvabu kamarádství vykazuje tolik nedůsledností, protože energie a hravost, s níž členové divadla BLIC k pohádce přistupují, je velmi sympatická.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':