Databáze českého amatérského divadla

Texty: Olomouc, VRCHOVSKÝ, Ladislav: Dospělí dětem v Ostravě – kvalita roste - O králi, který rád mlsal. Amatérská scéna 2009, č. 3, s. 43.

Divadlo Tramtárie Olomouc uvedlo autorskou pohádku Matyáše Dlaba O králi, který rád mlsal v režii autora. Téma, varování před nebezpečím zubního kazu, bylo vzhledem k cílové skupině (děti od čtyř let) zvoleno adekvátně. Jako ne zcela přijatelná se však jeví teze i samotná výpověď inscenace, podle které je možno mlsat dosyta, hlavně když se při tom nezapomíná na ústní hygienu. Divadlo Tramtárie předvedlo jinak ucelený divadelní tvar s vysokou úrovní mluvního projevu všech účinkujících.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':