Databáze českého amatérského divadla

Texty: AS 2002, č. 1, s. 19, Milan Strotzer.

VALNÁ HROMADA VSVD
S HUMOREM JDE VŠECHNO LÉPE

Členové Volného sdružení východočeských divadelníků se sešli 9. února 2002 v Divadle Jesličky v Hradci Králové na své valné hromadě. Hromada to byla opakovaně veselá a není divu, že se na ni dostavil tentokrát rekordní počet 55 členů VSVD. Připočteme-li hosty, sešlo se v Jesličkách na sedm desítek hlav, které zde živě a neotřele schůzovaly a poté se potěšily z vystoupení Divadla Dno z Hradce Králové, které předvedlo své méně známé kousky Rybstory, Oslík, Hop a Žesťa. Valná hromada proběhla se všemi procedurálními náležitostmi, jejichž završením byla volba nové rady VSVD a revizní komise. Zvoleni byli všichni stávající funkcionáři. Rada ze svého středu zvolila „nového“ předsedu, kterým se stal opět Saša Gregar.
Nepřiblížil bych lépe ducha valné hromady VSVD, kdybych se ji nyní snažil blíže popsat. Na důkaz toho, že se dá schůzovat s humorem a tak, aby to lidi bavilo, uvádím níže výroční řeč jejího předsedy Mgr. Alexandra Gregara v plném znění. Nemohl bych být výmluvnější.
Milan Strotzer
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':