Databáze českého amatérského divadla

Texty: VRCHOVSKÝ, Ladislav: Hanácký divadelní máj byl plný rozporů - Julie umírá každou noc. Amatérská scéna 2010, č. 4, s. 48 - 49.

Vyzrálé Divadlo BLIC Ostrožská Nová Ves přijelo se hrou F.S. Inclána Julie umírá každou noc. Až na několik dílčích nedostatků, hlavně v hereckém projevu, bylo toto představení potvrzením očekávaných nadějí, a to právě kvůli velmi dobré předloze, poučené režii. Dále jsou tu výborné herecké výkony, hlavně u dvojice představitelů hlavních rolí. A samotný výběr textu, dnes, kdy je kdeco ke koupi a na prodej, i žebříček hodnot, je počinem velmi aktuálním.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':