Databáze českého amatérského divadla

Texty: ŠEFRNOVÁ, Blanka: Krajská přehlídka recitace Pardubického kraje - Šťastný princ, Neduhy, Indické pohádky. Deník Dětské scény 11. - 17. 6. 2010.

Mezi těmito póly se ale pohybovala další zajímavá představení. Například studenti z ústeckého gymnázia, kteří hráli tři různorodé inscenace (Šťastný princ, Neduhy, Indické pohádky), leč všechny na velmi dobré inscenační úrovni. Zvláště Indické pohádky se mohly chlubit svou vkusnou lapidárností, skoro vždy přesvědčivým vyjádřením a dobře uzavřenými situacemi. Snad jen ten konec... Nic se ale nemění na tom, že v Ústí jsou na gymnáziu velmi pracovité a aktivní děti a soubor Veselé zrcadlo se stal v našem kraji fenoménem.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':