Databáze českého amatérského divadla

Texty: CISOVSKÁ, Hana: Ostravské šupinky 2012 - 14. 4. 2012 - Co byste třeba do kozy neřekli. Deník Dětské scény, č. 0., str. 26, 8.6.2012.

Již tradičním účastníkem přehlídek ostravska je soubor Střelky z Českého Těšína pod vedením Ivy Doudové. Inscenace nazvaná Co byste třeba do kozy neřekli byla pásmem textů různých autorů spojených podobným motivem. Kultivované a přesně provedené představení trpělo monotónním temporytmem a nevyjasněností tématu celé inscenace. Kultivovanost se projevovala především v pohybových a mluvních dovednostech dětí, což je velkým pozitivním přínosem práce tohoto souboru.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':