Databáze českého amatérského divadla

Texty: ONDRÁČEK , Vlastimil: Radnický Dráček 2013. AS 3.5.2013-Činoherní.

Radnický Dráček 2013

Západočeská oblastní přehlídka činoherních souborů hrajících pro děti.

Západočeská oblastní přehlídka činoherních souborů hrajících pro děti RADNICKÝ DRÁČEK se uskuteční v kulturním domě U Růže v Radnicích v Plzeňském kraji.

Program přehlídky: Sobota 11.května 2013 v 10,00 hodin Divadlo MELUZÍNA z Plzně uvede pohádku Veroniky Kurcové Princezna a drak. Ve 13,30 hodin Divadlo bez zákulisí ze Sokolova pohádku Danuše Telínové Káča a peklo. V 15,30 hodin Podividlo ažaž Aš pohádku Petra Vojkůvky O prasátkách a v 17,30 hodin Divadlo HOP-HOP z Ostrova dramatizaci Ireny Konývkové Tak tohle je naše Leni?!

V neděli 12.května 2013 přehlídka pokračuje v inscenacví Evy Konvalinkové Pohádka o třech kouzelných kamenech. Přehlídku uzavře pohádka Jaroslava Koloděje Kašpátek a Kpřivka. Společným jmenovatelem přehlídky je 5 textů z vlastní kuchyně souboru.
Vlastimil Ondráček

Vlastimil Ondráček
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':