Databáze českého amatérského divadla

Texty: Jiráskův Hronov 2015 - hlavní program. www.jiraskuvhronov.cz, 11. 7. 2015.

Hlavní program 2015
11. 7. 2015, 11:55


Sobota 1. 8. 2015

Jiráskovo divadlo
14:00, 16:30
SPOMAL Malenice / režie: Jaroslava Houzimová
Mirko Stieber: Bláha a Vrchlická

Sál Josefa Čapka
16:30, 22:00
OLDstars Praha / režie: Tomáš Staněk
Zuza Ferenczová: Vyskočit z kůže

Sokolovna
19:00, 20:30, 22:00
Rámus Plzeň a Krtek Plzeň / režie: Zdeňka Vašíčková
Zdeňka Vašíčková: Osmý hřích je drzost


Neděle 2. 8. 2015

Jiráskovo divadlo
16:30, 20:00
DS Jana Honsy Karolinka /režie: Gustav Řezníček
Jarmila Glazarová, Martin Františák: Advent

Sál Josefa Čapka
16:30, 21:00
V.A.D. Kladno / režie: V.A.D. Kladno
Kazimír Lupinec & Co.: Upokojenkyně

Sokolovna
14:00, 19:30, 22:50
Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Jan Duchek
Jan Duchek: S úsměvem nepilota


Pondělí 3. 8. 2015

Jiráskovo divadlo,16:30, 19:30
BLOK Tanec, tanec… a Otevřeno Kolín

Sál Josefa Čapka
16:00, 20:45
TS Light při ZUŠ Na Popelce Praha 5 / režie: Lenka Tretiagová
TS Light při ZUŠ Na Popelce Praha 5: Jola

Sokolovna
14:00, 19:00, 21:45
Společnost bloumající veřejnosti Turnov / režie: Jan Marek a Petr Hofhans
Katalin Thuróczy: Klozet


Úterý 4. 8. 2015

Jiráskovo divadlo
16:30, 19:00
TPS Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou / choreografie: Ludmila Rellichová
Irena Dousková, Ludmila Rellichová: Oněgin byl Rusák aneb v Praze svůj čas maříš – za rohem je Paříž

Sál Josefa Čapka
16:00, 20:00
Divadlo Gasparego Liptovský Mikuláš, Slovensko / režie: Ján Kuráň
Martin McDonagh: Osamelý západ

Sokolovna
14:00, 17:45, 22:00
Červiven SPgŠ Krnov / režie: Petra Severinová
Michael Cunningham: Propadlý lístek


Středa 5. 8. 2015

Jiráskovo divadlo
16:15, 20:00
Divadlo JakoHost Plzeň / režie: Vratislav Mikan ml.
Zoltán Egressy: Šťovík, pečené brambory

Sál Josefa Čapka
14:00, 16:00, 16:30, 17:00, 22:30, 23:00, 23:30
Geld und Money Theatre Plzeň / režie: Geld und Money Theatre Plzeň
Lafcadio Hearn: Kachničky ošidori

Sál Josefa Čapka
15:00, 19:00
Střípek Plzeň - Skupina Šafrán / režie: František Kaska
Daniel Heviér, František Kaska, Šárka Chvalová: Bílobílý svět

Sál Josefa Čapka
10:00, 20:30, 21:15, 22:00
Malé dvě, ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř / režie: Jarka Holasová a Malé dvě
Karel Jaromír Erben, Jarka Holasová: O šmolíčkovi

Sokolovna
14:00, 19:30, 21:15
ZUŠ Ostrov / režie: Lucie Veličková
Tomáš Přidal: Tam, kde šplouná


Čtvrtek 6. 8. 2015

Jiráskovo divadlo
16:30, 20:15
NS Kohoutek Chrudim / choreografie: Šárka Kratochvílová
Šárka Kratochvílová: Milej pane, umřel soused

Sál Josefa Čapka
14:00, 14:30, 15:00, 18:15, 18:45, 19:15, 19:45
Geld und Money Theatre Plzeň / režie: Geld und Money Theatre Plzeň
Lafcadio Hearn: Kachničky ošidori

Sál Josefa Čapka
16:50, 21:30, 23:00
Střípek Plzeň - Skupina Šafrán / režie: František Kaska
Daniel Heviér, František Kaska, Šárka Chvalová: Bílobílý svět

Sál Josefa Čapka
10:00, 16:00
Malé dvě, ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř / režie: Jarka Holasová a Malé dvě
Karel Jaromír Erben, Jarka Holasová: O šmolíčkovi

Sokolovna
14:00
Divadlo Kámen Praha / režie: Petr Macháček
Petr Macháček: Dopis poslaný poštou

Sokolovna
16:30, 21:30
NaKop Tyjátr Jihlava / režie: Petr Soumar
Pavel Kohout: Psí matka - Já namouduši nelžu, páni doktoři


Pátek 7. 8. 2015

Jiráskovo divadlo
16:30, 19:30
Těatr Sekret Togliatti, Rusko / režie: Těatr Sekret Togliatti
Těatr Sekret Togliatti: Edith Piaf - Historie lásky

Sál Josefa Čapka
15:45
Odřený lokty Olomouc / režie: Vít Zborník
Jeanne de Baumont, Vít Zborník: A kráska, zvíře…

Sál Josefa Čapka
20:00, 22:00
Teď, nádech a leť Pardubice / režie: David Zelenka a Teď, nádech a leť
David Zelenka a Teď, nádech a leť: Kábul, Bagdád, Ar Raqquah, Maarran

Sál Josefa Čapka
16:30, 21:30
Divadlo Kámen Praha / režie: Petr Macháček
Petr Macháček: Dopis poslaný poštou

Sokolovna
10:00, 14:00
NaKop Tyjátr Jihlava / režie: Petr Soumar
Pavel Kohout: Psí matka - Já namouduši nelžu, páni doktoři


Sobota 8. 8. 2015

Jiráskovo divadlo
16:30, 19:30
ŠAMU Štítina / režie: Ondřej Benda
Anthony Neilson: Lháři

Sál Josefa Čapka
19:00
Odřený lokty Olomouc / režie: Vít Zborník
Jeanne de Baumont, Vít Zborník: A kráska, zvíře…

Sál Josefa Čapka
20:45
Teď, nádech a leť Pardubice / režie: David Zelenka a Teď, nádech a leť
David Zelenka a Teď, nádech a leť: Kábul, Bagdád, Ar Raqquah, Maarran

Sokolovna
14:00, 19:45
Vdova po kapitánovi dunajské paroplavební společnosti Praha / režie: Šimona Stiburek
René Urbánek: Nářek mravence
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':