Databáze českého amatérského divadla

Texty: Pardubice, Exil, SEJKORA, Jiří: Cizinci v pardubickém Exilu!, Pardubický deník, 10. 1. 2008

Cizinci v pardubickém Exilu!

Pardubice - Lehce šokující hra o milostných vztazích v současném světě, možná trochu extrémních, ale rozhodně ze života, bude dnes od devatenácti hodin k vidění v pardubickém divadle Exil.

„Jde o hru plnou erotiky, emocí a vášní,“ informovala náš Deník Kateřina Prouzová, principálka amatérského souboru, který dnes odehraje své první představení v novém roce. V režii Zuzany Novákové a Marie Kučerové účinkují Lucie Hašková, Jana Tichá, Bohdan Šeda a Lukáš Udržal.

„V této hře jsem si poprvé vyzkoušel, jaké to je uhodit ženu, souložit jako lokomotiva, najít a zase ztratit dvě partnerky. Byla to pozoruhodná zkušenost. Nadále ale budu ženy zase hladit, souložit průměrně, a to pouze s jednou,“ nechal se slyšet Lukáš Udržal.

PARDUBICKÝ DENÍK / Jiří Sejkora

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':