Databáze českého amatérského divadla

Texty: NETRESTOVÁ, Jindřiška: POPAD 2017 - vyhlášení!. AS 7.11.2016-propozice.

POPAD 2017 - vyhlášení!

Amatérská divadelní asociace vyhlašuje další ročník Pražské oblastní přehlídky amatérských divadel (POPAD) - krajská postupová přehlídka činoherního divadla pro dospělé a děti. Přehlídka je součástí celostátního systému postupových přehlídek a jako taková podléhá propozicím závazným pro národní přehlídky. Každý soubor se může zúčastnit se stejnou inscenací pouze jedné přehlídky, která je postupovou pro celostátní přehlídku amatérského činoherního a hudebního divadla.

Činoherní | Experimentální

Místo konání: KS U koruny, nám. Osvoboditelů 44/15, Praha 5 – Radotín.

Termín pro podání přihlášek:

3. 1. 2017 – představení pro dospělé

8. 2. 2017 – představení pro děti a mládež

Termín konání: Představení pro dospělé – 23. – 26. 2. 2017 / Představení pro děti a mládež – duben, termín bude upřesněn nejpozději na únorovém POPADu.

Přihlášky zasílejte na adresu: ada.divadlo@centrum.cz

Přihláška ke stažení zde

Spolu s přihláškami je nutné zaslat i scénáře (u autorské inscenace původní text, u ostatních inscenací poslední úpravu) a doklad o tom, jak jsou řešena autorská práva (např. kopie licenční smlouvy).

Podmínkou účasti souboru na přehlídce, je účast v laické porotě. Každý soubor určí svého zástupce, který se zúčastní všech představení v rámci soutěže, do které se jejich soubor hlásí (představení pro dospělé, nebo pro děti). Každá přehlídka bude mít svoji laickou porotu která v rámci každého hodnocení přednese několika větami svůj názor. V závěrečném hodnocení laická porota vybere podle svého názoru nejúspěšnější inscenaci.

Soubory dostanou příspěvek na dopravu maximálně ve výši 500,– Kč.

Autor: Jindřiška Netrestová
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':