Databáze českého amatérského divadla

Texty: Amaterská Scéna: Modrý Kocour 2017 - výsledky! AS 3.3.2017.

Modrý Kocour 2017 - výsledky !

A je to tady! Jste zpocení očekáváním? Utřete se do modrého kožichu kocoura, jdeme na to.

Činoherní | Experimentální | Hudební | Krajské postupové přehlídky | Studentské

Odborná porota ve složení Petr Christov, Michal Samir a Jaroslav Stuchlík doporučuje:

na Mladou scénu v Ústí nad Orlicí tyto soubory a jejich představení: HawaDrama Pardubice „Život a drama Firrivachtyvachty“ TPS Magdaléna Rychnov u Jablonce n. N. „Milióny v jednoho člověka…“ OLDstars „Jméno“. ** na Šrámkův Písek soubor **Nejhodnější medvídci s inscenací „Poincarého domněnka“.

Taky jsme dávali ceny! Diplomy přijdou poštou.

Zvláštní ocenění udělila porota: souboru OLDstars Praha za kolektivní hereckou souhru v inscenaci „Jméno“ Mojmíru Babáčkovi za inspirativní textovou předlohu k inscenaci „Ponožky“ Turnovského divadelního souboru souboru Kámoš Drámoš za hledání cest jevištního výrazu v inscenaci „To-je-on“.

Letošní rok byla i poprvé udělena tzv. „SHOOTING STAR MODRÉHO KOCOURA 2017“ souboru [:TADAM:] Liberec. Cena SHOOTING STAR MODRÉHO KOCOURA je udělena souborům či tvůrcům, u nichž porota shledává talent a potenciál pro budoucí tvorbu.

Autor: Amaterská Scéna
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':