Databáze českého amatérského divadla

Texty: KOTĚROVÁ, Lucie: OCHOS Smiřice zahajuje rok 2019 s premiérou. AS 10.1.2019.

OCHOS Smiřice zahajuje rok 2019 s premiérou

„Spousta lidí si namlouvá, že jsou šílený, ale jejich tajemství je v tom, že jsou úplně normální. Když se rozhlídneš kolem, uvidíš spoustu jakoby pomatenejch lidí, ale nikoho, kdo by doopravdy zešílel.“

Činoherní | Hudební

Přesně před rokem se soubor začal věnovat hře českého dramatika, scénáristy a režiséra Petra Zelenky – Příběhy obyčejného šílenství. Text svým specifickým humorem a hořce komediálním obsahem soubor zaujal natolik, že se rozhodl pro jeho zinscenování i přesto, že je to pro celý soubor velká výzva!

Po hledání šílenosti obyčejných lidí, po rozpravách o textu a dlouhém zkoušení na jevišti soubor dospěl k chystané premiéře, která se bude konat 12. 1. 2019 od 19 hodin v Kulturním domě v Černožicích.

Všechny srdečně zveme nejen na premiéru, ale i na další představení, kterých snad bude hodně.

První repríza je plánována na 15. 2. 2019 v Pohoří.

„Spousta lidí tady chce bejt šílená, protože šílenství znamená absolutní svobodu. Ale to jim nemůže vyjít.. Skutečný šílenství je stejně vzácný jako genialita nebo absolutní sluch."

Lucie Kotěrová

Autor: Lucie Kotěrová

Související Soubory

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':