Databáze českého amatérského divadla

Texty: Lomnice nad Popelkou, www současnost 2004

V roce 2002 náš spolek nacvičil 2 divadelní hry.

První pro dospělé diváky. Jde o hru Zdeňka Kozáka Zapeklitá komedie aneb kdo si brousí na Paďousy v režii Ladislava Sezimy.

Druhou hrou je pohádka, kterou hrají dospělí herci pro naše malé diváky. Jde o upravenou pohádku od Vlastimila Nováka a Stanislava Oubrama O Jankovi a Cecilce ze zámku.

Obě divadelní hry již měli svou derniéru a jsou z repertoáru staženy.V roce 2003 soubor nastudoval hru Domácí představení v režii Ladislava Nováka (pro dospělé) a pohádku Císařovy úplně nové šaty pod vedením Ladislava Sezimy (pro děti). Obě hry měli svou premiéru na 9. ročníku Lomnického kulturního léta. Jsou stále na repertoáru divadelního spolku a objednat si je můžete na kontaktních adresách.V současné době náš spolek pracuje na novém repertoáru, jehož premiéru chystá na již jubilejní 10. ročník Lomnického kulturního léta.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':