Databáze českého amatérského divadla

Texty: Liberec, AMATÉRSKÉ loutkářství v roce 2005 – mírný optimizmus. Tři prasátka... 19. KPL Louny 5.-6.3. AS 2005, č. 3, s. 53.

Ani postupující inscenace Tři prasátka a vlk souboru Spojáček z Liberce není bez problémů a otázek. Jde o adaptaci známé anglické pohádky hrané „improvizovanými“ loutkami. Prasátka jsou ze svlečených peřin, takže vidíme růžové sypky, svázané rohy jako uši, našité oči. Jistou improvizaci vykazuje také vlk. Podle slov souboru našli jeho masku na půdě, ale výtvarně se do inscenace spíš nehodí. Poněkud nedomyšlená a nedotažená je i scéna v podobě variabilní konstrukce postele. Představení je ale jinak živé, doprovázené písničkou a má v sobě potenciál. Pokud se souboru podaří dotáhnout naznačené, může to být velmi slušná inscenace.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':