Databáze českého amatérského divadla

Texty: VOSTÁREK, Karel: 52. LCH - Před lesem za lesem. AS 2003, č. 4

... další představení (na LCH) Před lesem, za lesem Bateteba Brno. Autorské divadlo Tomáše Machka a Terezy Černochové. Sympatičtí protagonisté nám vyprávějí pomocí improvizovaných dřevěno-železných loutek sociálně ekologickou anekdotu s ne příliš dotaženou pointou. Daří se jim přesvědčivě navodit napětí a budovat vztahy mezi sebou i v rovině loutek. Neorganicky však působí stylizovaně malovaný les v pozadí scény. Musím brzdit, aby recenze nebyla delší než představení.

VOSTÁREK, Karel: Dvaapadesát není pro chlapa i pro festival „žádný věk“. 52. LCH. Amatérská scéna 2003, č. 4, s. 11 – 17.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':