Databáze českého amatérského divadla

Texty: NOVOTNÁ, Lenka: Haló, máte OTEVŘENO? XII. Národní přehlídka pantomimy a pohybového divadla v Kolíně – Druhá strana dveří. AS 2007, č. 3, s. 3-11.

Pohybové studio Cyranovy boty a jejich Druhá strana dveří, divadlo, které dokáže obrovsky zaujmout svými obrazy. Tématem hry je obava z otevření dveří, co je za nimi? Vztah dvou lidí, muž a žena, jejich pocity, představy, které jsou ztvárněny tanečnicemi. Diváci se trochu ztráceli v příběhu, ale i tak odcházeli se silným zaujetím a s pocitem, že pohybové divadlo má obrovskou sílu, pokud se využijí veškeré možné prostředky (druhý plán: dívka vzadu na jevišti kráčí dvacet minut pomalým krokem ke dveřím, během toho se odehraje celý příběh mezi párem a jejich představami…). Představení se objevilo také na Galavečeru. Nejen pro neslyšící publikum vytvořila inscenace skvělou atmosféru a lektorský sbor právě zde udělil druhé doporučení na Jiráskův Hronov.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':