Databáze českého amatérského divadla

Texty: TEJNOROVÁ, Petra: 57. Loutkářská Chrudim – kapitoly z loutkorybaření - Potkal šnek šneka. AS 2008, č. 4, s. 33-34.

DLS Blechy Jaroměř jsou děti a kamarádi dětí mamin z MAMIN v Jaroměři. Představení Potkal šnek šneka bylo hravé, krátké a přesné. Příběh i prostředky adekvátní věku a zkušenostem dětí. Pochváleno bylo odkryté vodění i typ loutek. Práce s loutkou byla přesná. Jako každý rok vyprovokovala dětská představení diskuzi o tom, jak vůbec hodnotit dětské divadlo. Je-li nám ovšem představen pevný divadelní tvar, máme právo ho takto brát a přemýšlet o něm v těchto mezích. Nesmíme ovšem zapomenout, že současně jde i o výchovu dětí k divadlu a divadlem.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':