Databáze českého amatérského divadla

Texty: Pardubice, HULEC, Vladimír: Na vlnách východočeské alternativy - Audimafor aneb Kostelecký kostlivec ´08 - Tři sestry... v erbu Tulipán. AS 2008, č. 2, s. 42.

Politické divadlo slibovalo pardubické Divadlo Exil. Hra Hany Hejdukové Tři sestry... v erbu Tulipán zpracovává příběh tří sester žijících v Berlíně v době vzniku berlínské zdi. Každá z nich skončí jinak a všechny víceméně tragicky. Jako by však tak náročné práci chyběl fundament, znalost dobových kontextů a divadelní i životní zkušenost. Obsahově jistě ambiciózní látka byla režijně (Josef Jan Kopecký), herecky a vlastně i dramaticky nahozeným, nedotaženým tvarem. Trochu podobně jako práce Josefa Tejkla.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':