Databáze českého amatérského divadla

Texty: FEKAR, Vladimír: Víkend sedmi statečných - Z Národní přehlídky seniorského divadla Znojmo 2008 - Poslední léto aneb Vždycky mě budou milovat....

Poslední léto aneb Vždycky mě budou milovat... Johna Murella patří k hrám, které mají ukázat herecké mistrovství bardů divadel, divadelních hvězd. Vždyť titulní postavou je samotná Sarah Bernardtová, rekapitulující na sklonku svého života dny své veselé i hořké. DS NAKOP Tyjátr Jihlava takovou hvězdu má, je jí Eva Čurdová, která má bezesporu dispozice rozžít postavu Sáry Bernardtové v herecký koncert. Bohužel však v tomto případě se režijní vedení Pavla Soumara ukázalo jako nejslabší článek inscenace. Režisér jednak nedokázal budovat proměny vztahu Sarah Bernardthové a jejího komorníka Georgese Pitoua (Pavel Holík), nechal se okouzlit pouhým rádobykomickým převlekovým karikováním a Eva Čurdová se topila v okamžicích planého a falešného sentimentu.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':