Databáze českého amatérského divadla

Videa: Bystřice u Benešova, DS Kulturního střediska, Ostrovy zdánlivé, CP KDP Vysoké nad Jizerou 1998


Divadelní soubor Kulturního střediska Bystřice u Benešova, Alex Koenigsmark: Ostrovy zdánlivé. Režie a návrh scény Marie Neradová, úprava textu Jarmila Čemíková—Drobná, hudba František Šesták.
Hrají: Marie Neradová (Vilma), Slávka Rýdlová (Malvína), Dana Huňová (Sylva), Emka Bartůšková (Marie), Marie Chramostová (Kernerová), Michaela Starostová (Magda), Jaroslav Nerad (Křivanec), Josef Hampešt (Kovařík) a Jiří Hampešt (Policista).
Záznam představení na XXIX. Národní přehlídce venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 12. 10. 1998
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 01:33:27
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':