Databáze českého amatérského divadla

Videa: Brno, Petr Váša, Cirkus – Chaos – Minaret, CP Jiráskův Hronov 1997


Petr Váša (Brno): Cirkus – Chaos – Minaret. Představení fyzického básnictví v doplňkovém programu CP Jiráskův Hronov 1997, kde Petr Váša vedl jeden ze seminářů Klubu (nejen) mladých divadelníků.
Záznam představení na 67. Jiráskově Hronově, celostátní mezidruhové divadelní přehlídce amatérského divadla se zahraniční účastí 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 3. 8. 1997
Místo pořízení: Sokolovna v Hronově
Délka záznamu: 01:01:14

Související Osobnosti

Související Obrázky

Petr Váša, Cirkus - Chaos - Minaret, 1997


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Petr Váša, Cirkus - Chaos - Minaret, 1997