Databáze českého amatérského divadla

Videa: Zliv, Hudradlo, Hra na Kuličku, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1994


Divadlo Hudradlo, studio tvořivé dramatiky Zliv, Miroslav Slavík podle Ericha Kästnera (Kulička a Toník): Hra na Kuličku. Režie Miroslav Slavík a kol. souboru, výprava kol. souboru, hudba Originální pražský synkopický orchestr a Miroslav Slavík. Premiéra květen 1994.
Záznam představení na 23. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v červnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 6. 1994
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 0:34:42
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':