Databáze českého amatérského divadla

Videa: Světlá nad Sázavou, Operní soubor, V studni, CP Jiráskův Hronov 1994


Operní soubor Světlá nad Sázavou, Vilém Blodek: V studni. Libreto Karel Sabina, dirigent Jaroslav Průša, režie Ludmila Honzová, scéna Zdeněk Vonásek, sbormistr Milan Bohanes, operní poradce Eva Bechyňová. Hrají Romana Pátková (Veruna), Šárka Seifertová j.h. (Lidunka), Vojtěch Kocián j.h. (Vojtěch), Pavel Vančura (Janek), Smíšený sbor Gaudeamus Světlá nad Sázavou (vesnická chasa), Operní orchestr Světlá nad Sázavou se sólisty Milošem Přečekem (violoncello) a Vladislavem Beranem (flétna).
Záznam představení na 64. Jiráskově Hronově, scénické žatvě českého amatérského divadla s účastí zahraničních souborů,1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v červnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 13. 8. 1994
Místo pořízení: Hronov, Jiráskovo divadlo
Délka záznamu: 1:09:58
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':