Databáze českého amatérského divadla

Videa: Svitavy, C, LS, Bystrouška, liška, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1998


Loutkářský soubor C Svitavy, Rudolf Těsnohlídek a Karel Šefrna: Bystrouška, liška. Dramatizace, režie a hudba Karel Šefrna, loutky Eva Pecháčková. Hrají Blanka Šefrnová, Anna Přikrylová, Iva Pavlišová, Jana Mandlová, Pavla Rustyková, Karel Šefrna, Karel Tóth a Petr Mohr.
Záznam představení na 27. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 13. 6. 1998
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 0:54:23
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':