Databáze českého amatérského divadla

Videa: České Budějovice, Tyl, Hráči, CP Divadelní Třebíč 2001


DS J. K. Tyl při JČE a.s. České Budějovice, Nikolaj Vasiljevič Gogol: Hráči. Úprava a režie Jiří Zajíc, návrh a realizace scény kolektiv souboru pod vedením Jiřího Zajíce a Pavla Klaboucha. Hrají Zdeněk Říha ml. (Bill Gates srdcového esa Icharev), Luděk Šindelář (Ab-normálně ab-kvalitní člověk Utěšitel), Pavel Klabouch (Medvídek z roboty Švochněv), František Zeman (Plk. v mentálním důchodu Krugel), Jindřich Šupitar (Rozšafný kmet Glov st.), Martin Havlín (Velkej drsňák Glov ml.), Václav Krištůfek (Bankovní úředník Zamuchryškin), Miroslav Mareš (Platonicky milující sluha Alexej), Kateřina Kuželová (Nebezpečně úlisná služka Gavrilka) a Máňa (Prostorově dezorientovaná Rybička).
Záznam představení na 10. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2001.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v září 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 17. 5. 2001
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:31:16

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':