Databáze českého amatérského divadla

Videa: Ústí nad Labem, Mladá scéna, Divoké labutě, CP Jiráskův Hronov 1994


Mladá scéna Ústí nad Labem, Václav Čtvrtek: Divoké labutě. Režie Pavel Trdla, dramaturgická úprava Kristina Herzinová, scéna a kostýmy Pavel Trdla a Kristina Herzinová, hudební spolupráce M. Ivan j.h. Hrají L. Herzinová, Kristina Herzinová, P. Jílková, P. Hlaváček, Z. Baláž, Vít Herzina, L. Krejza a J. Korčík. Dále hrají Z. Balcar, T. Eisner, M. Fakanová, P. Hanuš, B. Herzina, K. Honsa, J. Holub, A. Juklová, M. Koudelka, J. Uhrová, V. Kernerová, A. Ratajová, M. Vykysalá, E. Výravová. Černé divadlo: R. Machová, J. Ryšavá, L. Sakalová a E. Chudomelová.
Záznam představení na 64. Jiráskově Hronově, mezidruhové přehlídce amatérského divadla s účastí zahraničních souborů,1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 9. 8. 1994
Místo pořízení: Jiráskovo divadlo Hronov
Délka záznamu: 0:59:40

Související Obrázky

Ústí nad Labem - město, Mladá scéna, Divoké labutě, JH 1994


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Ústí nad Labem - město, Mladá scéna, Divoké labutě, JH 1994