Databáze českého amatérského divadla

Videa: Přerov, DS Klubu PSP, Byl to skřivan, CP Jiráskův Hronov 1994


Divadelní soubor Klubu PSP Přerov, Ephraim Kishon: Byl to skřivan (dialog Julie a Vavřince). Režie Ludmila Kučmeříková. Hrají Alena Hošťálková a Slavomír Odložil. Představení uvádí Miloslav Kučera.
Záznam představení na 64. Jiráskově Hronově, mezidruhové přehlídce amatérského divadla s účastí zahraničních souborů,1994. Dialog byl součástí Večera finalistů SČDO ´94, jehož program byl sestaven z doporučených vystoupení z národního kola soutěže divadelních monologů a dialogů Pohárek SČDO v Přerově.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 13. 8. 1994
Místo pořízení: Sál bývalého hotelu Slavia v Hronově
Délka záznamu: 0:12:47

Související Osobnosti

Související Obrázky

Přerov, Klub PSP, Byl to skřivan, JH 1994


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Přerov, Klub PSP, Byl to skřivan, JH 1994