Databáze českého amatérského divadla

Videa: Ústí nad Labem, Mladá scéna, Pták Ohnivák a liška Ryška, CP Jiráskův Hronov 1995


Mladá scéna Ústí nad Labem, Jan Jílek: Pták Ohnivák a liška Ryška. Režie a scéna Pavel Trdla, asistentka režie a kostýmy Kristina Herzinová, výtvarná spolupráce F. Pešan, B. Zikmund (Divadlo z půdy), hudba Richard Ball a orchestr Stana Regala. Premiéra 1994. Hrají Kristina Herzinová, Vít Herzina, Zdeněk Balcar, Bohumil Herzina, Jindřich Holub, Tomáš Eisner, Martina Vykysalá, Václava Kernerová, Petra Jílková, Alžběta Juklová a Lucie Herzinová. Černé divadlo: Petr Hlaváček, Ladislav Krejza, Jan Korčík, Radka Machová, Monika Fakanová, Alena Ratajová, Lucie Skálová a Jana Ryšavá.
Záznam představení na 65. Jiráskově Hronově, mezidruhové přehlídce amatérského divadla s účastí zahraničních souborů,1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 7. 8. 1995
Místo pořízení: Jiráskovo divadlo v Hronově
Délka záznamu: 0:56:23

Související Obrázky

Ústí nad Labem, Mladá scéna, Pták Ohnivák a liška Ryška, 1995


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Ústí nad Labem, Mladá scéna, Pták Ohnivák a liška Ryška, 1995