Databáze českého amatérského divadla

Videa: Belgie, Brusel, L'atelier theatre des professeurs du college, Vigilie nad mrtvým, CP Jiráskův Hronov 1995


L'atelier theatre des professeurs du college Brusel, Belgie, Guy Foissy: Vigilie nad mrtvým (Veillee Funebre). Režie Cédric Juliens, technická režie Fabien Musty. Hrají Roland Bekkers (Doktor, jeden z přátel), Michel Feys (Přítel), Véronique Navez (Žena doktora, přítelkyně), Dany Ramon (Další přítel), Régis Duque (Přítel), Bernard de Mal (Host) a Vanessa Bortoluzzi (Ta, která nebyla očekávána).
Záznam představení na 65. Jiráskově Hronově, mezidruhové přehlídce amatérského divadla s účastí zahraničních souborů,1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 7. 8. 1995
Místo pořízení: Sokolovna Hronov
Délka záznamu: 1:16:09

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':