Databáze českého amatérského divadla

Videa: Jeseník, Lyra, Stromy umírají vstoje, CP Divadelní Třebíč 1996


Divadelní soubor Lyra Jeseník, Alejandro Casona: Stromy umírají vstoje. Režie Ludmila Liberdová a Zdeněk Čábelka. Hrají Zdeněk Čábelka (Mauricio), Ludmila Liberdová (Isabel), Luděk Jehlička (Balboa), Marta Buzková (Matka), Veronika Peštuková (Felisa), Roman Procházka (Manuel), Marie Nezvalová (Helena), Iva Štětková (Písařka), Radek Kontrik (Ten druhý) a Jiří Kostelňák (Pobuda).
Záznam představení na 5. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1996.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 16. 5. 1996
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 1:40:16

Související Soubory

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':