Databáze českého amatérského divadla

Videa: Luže, Jaroslav, Na pustém...?, CP KDP Vysoké n. Jiz. 1998


Divadelní soubor Jaroslav při KaSS Luže, Sławomir Mrożek: Na pustém...? (Na širém moři). Režie Jiřina Pištorová, scéna Jaroslav Josef a Jiřina Pištorová. Hrají Jaroslav Josef (Tlustý), František Vacek (Prostřední), Jaroslav Kovář (Malý), Jiřina Pištorová (Pošťačka) a Richard Husch (Komorník).
Záznam představení na XXIX. Národní přehlídce venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 15. 10. 1998
Místo pořízení: Sál hasičské zbrojnice ve Vysokém nad Jizerou.
Délka záznamu: 0:43:18

Související Obrázky

Luže, Jaroslav, Na pustém ..., 1998


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Luže, Jaroslav, Na pustém ..., 1998